Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a lányok akik fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok akik fiatalon szerették hülyíteni a fiúkat, kb mikor érnek meg hosszú távú komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Vannak azok a lányok akik szeretik azt ha sok fiú odáig van értük, meg nem annyira céljuk a komoly kapcsolat, csak lesz ami lesz alapon.

Ők mikor érnek meg?


2022. márc. 16. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ők folyamatosan "érnek". Megállás nélkül.
2022. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen egyéni. Mire felnő, nagy valószínűséggel kinő az ilyen játszmázásokból, de hogy ez kinek hány éves korában történik meg, azt nem lehet megmondani. Van aki soha nem csinált ilyet, van aki meg soha nem változik meg és felnőttként is ilyesmi marad.
2022. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Totál személyfüggő. Van, aki 14-20 éves koráig csinálja, aztán talál valakit, akivel örökre együtt lesz vagy legalábbis onnantól komoly kapcsolatok érdeklik, van, aki örökre ilyen marad, és van aki mondjuk 27-30 évesen férjhez megy, gyereket csinál, majd 40 évesen elválik, és onnan folytatja, ahol abbahagyta. Ez teljesen egyénfüggő.
2022. márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ilyen lányt keresel?
2022. márc. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Amíg egyszer durván pofára nem esik, és rájön: Idáig hülyén intézte a dolgait. Azért mondom, mert a magam részéről SOSEM küzdöttem volna le a beteges féltékenységemet, ha bele nem bukik egy alapjáraton jó kapcsolatom. Konkrétan neki sem láttam volna a megoldáson dolgozni... Mindenkinek lesz egy fordulópontja az életben, amikor rájön: Nem járt helyes úton. Kinek előbb, kinek utóbb.
2022. márc. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen kezdtem érni (volt egy plátoi szerelmem és átértékeltem a dolgokat😂) aztán teljesen 19 (megismertem a férjemet).
2022. márc. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Majd megmondom, ha így lesz. :D
2022. márc. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!