Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A 35 éves férfiak már általába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 35 éves férfiak már általában komoly kapcsolatra vágynak?

Figyelt kérdés
Nem rég lépett ki egy 2 éves kapcsolatból. Most elkezdett nekem udvarolni. Én 27 vagyok, szóval 8 év van közöttünk. Szerintetek komolyan gondolná? 35 évesen azért már általában komoly kapcsolatot keres az ember, nem?
2021. febr. 3. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 19 évesen is komoly kapcsolatot keresek 😅😅

Ez nem kor-, hanem személyfüggő dolog szerintem :)

2021. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyiség függő. Valaki még 45 évesen is egy kamasz mentalitásával bír, más pedig 22 évesen élete asszonyát keresi.
2021. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
En ismerek olyan 40 évest is aki még mindig nem tudott elköteleződni, több nőt is hülyít egyszerre, persze ezt tagadja.
2021. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Én is ismerek örök agglegényt, 36 éves. azzal akart beetetni, hogy ő már családban gondolkodik. Közben meg közös ismerős meg mondja, hogy mindig behülyít valami nőt.
2021. febr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Igen, ez meglehetősen személyiség függő. Nekem is próbálta bemagyarázni egy 35 éves férfi, hogy kizárólag csak komoly kapcsolatot szeretne velem. De az életében még nem volt komoly kapcsolata. Nekem van párom. De ha nem lenne, akkor se adnék esélyt neki, mert az mennyire beteg lehet, meg mit várhatnék tőle, ha ennyi idős korában csak néha jött össze neki egy kis szex.
2021. febr. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Személyiség függő. Van olyan pasi, aki negyven évesen is buliról bulira jár, elköteleződés kb. a holdban.
2021. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!