Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire vágynak komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vágynak komoly kapcsolatra 25-30as férfiak?

Figyelt kérdés

Tudom nem lehet általánosítani, de nincs sok fiú ismerősöm és akiket úgy távolabbról ismerek, azt mondják, hogy nem igazán van rá igény, max majd később. Persze látom a kivételt is, de ott meg kb szakítás után szinte már mással randizik.

Ennyire lecsökkent volna az igény egy társra?


2021. ápr. 26. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Én vágyom. Olyan 23-24 éves koromig volt az, hogy élveztem különböző nőkkel való változatos szexuális életet, de azóta már nem lelek abban annyi örömet, mert tartósan nem túl sokat ad az ember életéhez.


27/F

2021. ápr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyiségfüggő. Persze vannak akik ideig-óráig elhitetik magukkal és mással is, hogy komolyat keresnek. De ha valaki komolyat szeretne, elég 1 valakit találnia és évekig, vagy jó esetben többé már nem ismerkedik. Ezért ebben a korcsoportban már többnyire azok vannak egyedül akik nem komolyat keresnek.
2021. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 éves férfiként komoly kapcsolatban gondolkozok. Nekem fontos, hogy tudjunk közösen tervezni, együtt társként tekinteni egymásra.
2021. ápr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, barátok, ismerősök közt is ezt látjátok? Sokan gondolkodnak kapcsolatban?
2021. ápr. 26. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egész életemben csak ez volt számomra szem előtt. Nagyjából 16 éves korom óta tudatosan is. Azóta eltelt 10 év. Eddig csak a komoly kapcsolat került el. Legutóbbi úgy tűnt, hogy komoly lesz, de kiderült, hogy szinte létezhetetlen megfelelni az elvárásoknak.

Férfi társaim egy része valóban nem igazán gondolkodik komolyban évekig, élvezik a kalandokat, skalp gyűjtést, stb. De azt kell, hogy mondjam, hogy a nők által tanúsított viselkedés, elvárások, életfelfogás, értékítélet sem segíti hozzá őket, hogy komolyan vegye őket egy férfi. Szóval aki alapvetően komoly szándékok mentén keresgélt, az is könnyen belecsöppenhet olyan kapcsolatokba amikből aztán csak komolytalanság lesz, mert egyszerűen nem lehet komolyan venni a nőt. 10-ből 7 fiatal (20-40 éves nő) álomvilágban él. HBO-n, Netflixen lehet, hogy szépen működik az az élet amit elképzelnek és amihez férfit keresnek, csak a valóság az egyáltalán nem úgy működik ahogy azt ők álmodják.

2021. ápr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én ismerősi körömben mindenki tartós kapcsolatra vágyik, pedig erről a korosztályról van szó.
2021. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vágynák ha lenne olyan nő akivel lehetne.

25f

2021. ápr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!