Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik férfitípust választanád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfitípust választanád a kettő közül?

Figyelt kérdés

Az "A" férfi a nyugalom és egyszerűség, de nem vagyok belé szerelmes. Megalkuvó kapcsolat lenne, de 100% bizalommal.


A "B" férfi pedig a folyamatos titokzatosság, kérdés, veszélyes izgalom, de szerelemmel, vággyal, élettel. Jó pasi, de csekélyke a bizalom annak ellenére, hogy végig hűséges volt Ő is, de az ismerkedés elején "hibázott párat" illetve kevésnek érzem magam hozzá.


2023. szept. 24. 19:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
20-C-bol hiány van.
2023. szept. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
27%
A szívemre hallgatnék, nem az eszemre, így a B. 36/N
2023. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
17%

10-ből 9 a B-t válassza mert az A-tól nem lesz nedves a bugyi csak ha szrráázik az esőben.

Egy részük itt fog sírni, hogy már megint azt hiszi csalja.

Másikuk szakít vele de a mintától nem tud elszakadni ugyanolyat választ.

Többiek találnak egy A-t akit lelki szemetesnek használnak mondjuk melóba.

Van aki szakít és direkt keres egy A-t mert azok legalább megbízhatóak. Csóró meg azt hiszi milyen szerencsés mert lett végre egy aranyos bnője akiért él-hal.


Jó muri ez.

2023. szept. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
26%

#20 vagyok

Hiába pontozzátok le, ezek biológiai tények.

Sajnos még a saját működésetekkel sem vagytok tisztában, nők.


21: Nyilván, attól értékes valami, mert ritkább. Én is C-nek tartom magam. És alig látok már normális lányt, nőt, aki a hagyományos, klasszikus értékeket képviselné... Szomorú a helyzet.

2023. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
83%

Ha nincs szerelem mi ertelme az A-nak? Akkor maradok inkabb egyedul.

Hatarozottan B!

2023. szept. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
32%

"Sajnos még a saját működésetekkel sem vagytok tisztában, nők."


Én pontosan tisztában vagyok a saját működésemmel. Azért pontoztalak le, mert idiótaságot írtál, egyedül az utolsó mondatodban volt érték (ahol leírtad a C-t, a valóban normális férfit).

A saját működésemmel teljesen képben vagyok, éppen ezért mondom, hogy a kérdésben felsorolt 2 opció közül egyiket sem választanám, mert egyik sem tartható, mindkettő rossz és boldogtalanságot szül.

2023. szept. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
15%

26: Nem tudok mit kezdeni azzal hogy "idiótaságot írtál".

Ha esetleg tudsz épkézláb érveket felhozni, akkor szívesen meghallgatlak.

2023. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
25%
Milyen ellenérvet mondjak? Egyszerűen nincs általánosan úgy, ahogy írod. Nem működik így a világ.
2023. szept. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
B-t én is
2023. szept. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
15%

28: Ja, szerinted nincsenek fiatal lányok akik a 20-as éveiket végigbulizzák és felhalmoznak 2 és 3 számjegyű bodycount-ot? Minden hétvégén másik alakkal fekszenek össze, vagy akár több újjal?

Szerinted nincs az, hogy 30+ korukra kiöregszenek, elhasználódnak már nem néznek ki olyan jól, és a piálás, dohányzás, drogozás és éjszakázás is öregít?

Szerinted normális férfinak szüksége van ilyen értéktelen r*bancra?


Ne haragudj de nem tudom milyen világban, vagy buborékban élsz te.

Én ezeket látom.

2023. szept. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!