Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik férfitípust választanád...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik férfitípust választanád a kettő közül?

Figyelt kérdés

Az "A" férfi a nyugalom és egyszerűség, de nem vagyok belé szerelmes. Megalkuvó kapcsolat lenne, de 100% bizalommal.


A "B" férfi pedig a folyamatos titokzatosság, kérdés, veszélyes izgalom, de szerelemmel, vággyal, élettel. Jó pasi, de csekélyke a bizalom annak ellenére, hogy végig hűséges volt Ő is, de az ismerkedés elején "hibázott párat" illetve kevésnek érzem magam hozzá.


2023. szept. 24. 19:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
67%
B, mint Béla. 32/N
2023. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
83%
Megélni B-vel
2023. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
83%
Szerelem nélkül mi értelme párkapcsolatnak? Ha csak nem érdek.
2023. szept. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
91%
Én anno A-t választottam, de nem működött, ki kellett lépnem, mert nem tudtam szeretni. Aztán B visszatért hozzám. A mennyekben voltam. De nem működött, ki kellett lépnem, mert nem szeretett.
2023. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
*Szóval megélni B-vel a szerelmet, de nem állnék hozzá túl komolyan, vagy legalábbis realizálnám, hogy valószínűleg nem lesz egy hosszú viszony.
2023. szept. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
26%
B, idősebb, öreg korban meg A.
2023. szept. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim válasza:
100%

#15

Kikérem nagamnak. Hatàrozottan B vagyok, te most azt mondod hogy akkor nekem soha nem lesz hosszantartó viszonyom? 28f

2023. szept. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Én is a B férfit választanám a szerelemmel, az A barát barátnak való.
2023. szept. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
B✓
2023. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ezt jól elszúrtad, pont fordítva kellett volna a betűket.

A mint alfa

B mint béta

A bulizós, f*szkörhintázós fázisban a fiatal lányok A mint alfával dugnak, többre nem is jók ezek a r*bancok, mivel nem tudnak semmilyen értéket nyújtani, csak a testüket, és még azt is könnyen adják A-nak, az első éjszakán.

Aztán mikor kiöregszenek ezek a r*bancok, 30 felett, akkor jöhet B mint béta, aki egy töketlen papucs, de van pénze, és szogáltatja az erőforrásokat.


Én amúgy C-re szavazok: egészségesen férfias, tartással, de megbízható és korrekt.

2023. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!