Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek ezzel az önbizalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel az önbizalomhiánnyal, ami miatt ha ismerkedem valakivel az jár a fejemben, hogy ugyan miért pont velem akarna lenni?

Figyelt kérdés

Pszichológus?

Most is akivel ismerkedem kb másfél hónapja, illetve pár napja megbeszéltük, hogy együtt vagyunk semmi okot nem ad rá, hogy kételkedjek és mégis ez van bennem. (Nyilván neki nem mutatom, meg nem tapadok rá stb)

Biztos majd kitalalja, hogy bocs nem lettem szerelmes, vagy megun, vagy egyszer csak közli hogy hagyjuk, mindig ilyenek jutnak eszembe.


Egyébként az előző kapcsolataim elején is ez volt, aztán amikor már biztos lett a dolog akkor ezek így elmúltak egyébként. De akkor sem szeretem ezt, mert a saját kedvemet rontom el vele.

Pedig azt sem mondhatom, hogy hú de nagyot csalódtam volna korábban.

Pszichológushoz érdemes ezzel elmenni? Vagy tudtok valami jó önismereti könyvet?



2023. szept. 18. 22:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod 10-es, higy az onbizalom az az onismeret mellektermeke? Akkor lesz nulla az onbizalmad, ha nulla az onismereted. Aki pedig jol ismeri onmagat, a kepessegeit, az mar tud bizni onmagaban, tudja mire kepes, hol vannak a hatarai stb. Nem veletlenul mondja mindenki, hogy szedj ossze legalabb 200 ora onismeretet valamilyen tanfolyamon, vagy iskolaban.
2023. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

11.

Megszívlelem amit írsz, most kevés időm van, de mindenképp utána járok ennek.

Pontosan azt sem tudom, hogy mi is az az önismeret, hogy mit is értünk ezalatt, de utána nézek, mert lehet, hogy segíteni fog.

10#

2023. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!