Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznal- e tovább olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznal- e tovább olyan pasival,akivel ugyan negyedik randin történik meg,de az egész egy szopatas? Tehát első intim együttlétnel szopat. Majd másodiknal is,de úgy,hogy leül a kanapéra és leveszi a nadrágját, ott ül a kanapén és azt mondja,hogy

Figyelt kérdés
nem jössz ide? És akkor is szopat. Majd harmadik alkalommal szó nélkül csak a fenekedbe rakja a far..kat,nincs is megbeszélve...Azóta azon gondolkodo,hogy mi történik velem? Teszem hozzá,mindegyik ilyen alkalom előtt kirándulni voltunk, kajálni. Én nem értem,mi ez.
2022. júl. 19. 10:57
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
És közben te kommunikáltál vele, hogy te mit szeretnél?
2022. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

Semmi más nem történik a szopáson kívül?


Az meg, hogy csak fogja és berakja seggbe, hát elég érdekes. Egyrészt így rohadtul fáj, másrészt remélem nem hagytad.


Amúgy szóvá tetted, hogy neked nem jó így?

2022. júl. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%

Unalmas vagy már marhára!

Senki nem fog neked erre jelentkezni!

2022. júl. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
21%
Én nem, mert férfi vagyok, de sok nő bírja az ilyen "bikákat".
2022. júl. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudtam,hogy szereti az oralt,de azt nem,hjgs így lesz..a másikrol szó sem volt! Na, most akkor itt álljunk meg egy pillanatra ! Anális előtt semmi izgatás és felkészülés nem volt ott,és nekem még azelőtt soha nem volt. Első alkalom. És miért nem fájt? Ennyire profi biztos. Nem tudom.

Igen,ez után az esetek után mondtam neki hogy ez nekem fura, én nem így működok..azt mondta, nyugi,nem lesz probléma. Majd megpróbálja máshogy ....

2022. júl. 19. 11:06
 6/39 A kérdező kommentje:
2: utána filmet néztünk, előtte kirandultunk, én meg agyaltam kozbe
2022. júl. 19. 11:08
 7/39 anonim ***** válasza:
94%
#5 na persze. Még sosem volt anál neked, ő meg síkosító és minden előzetes tágítgatás nélkül benyomja, neked meg nem fáj? Akkor vagy hatalmas a segglyukad, vagy nincsenek ott idegek 😄
2022. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
16%
Ez egy határozott FÉRFI. Mit akarsz, egy incel-t?
2022. júl. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Tényleg így volt! Na, akkor hatalmas a seggem
2022. júl. 19. 11:09
 10/39 A kérdező kommentje:
8:én nem így képzelem el az első együttléteket, csak néztem,hogy mi ez
2022. júl. 19. 11:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!