Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Negyedik randin gáz ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Negyedik randin gáz ha a lány hoz csokit ajándékba?

Figyelt kérdés

bocsánat ha buta kérdés, csak mindig mindenhova meghívott a randipartnerem és sosem engedte, hogy fizessek pedig felajánlottam. Kis kedvességet akarnék viszonozni.


L/24



2021. jún. 27. 15:40
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
51%
Fölös, ebben a melegben csak elolvad. Helyette, - ami már illett is volna, neked felajánlani a következő találkozót, és ugyebár az fizet, aki elhívta a másikat.
2021. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
85%

#1, beütött a meleg, vagy hogy vagy ennyire hülye?


A kérdésre vàlaszolva: nem gàz.

2021. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lazy Lover ***** válasza:
96%
nem gáz én is kaptam már csokit randin a mai napig megvan a papírja :) mondjuk ilyen melegben 1 perc utána elolvad
2021. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz, de szerintem az időre való tekintettel tényleg inkább valami más lenne az ideális, ami nem olvad.
2021. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Majd valamit kitalálok akkor csoki helyett, de köszönöm a megerősítést -többségben- hogy nem gáz.
2021. jún. 27. 15:57
 6/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
6%
Noren, válaszolnék erre valamit, de a te alacsony szintű emberek engem elkerülnek, így nincs nagy gyakorlatom, amit meg a magamén mondanék, nem fognád fel. Sry.
2021. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Persze, vigyel viragot is mar akkor.

Amugy tenyleg tobbet ernel azzal, hogy te hivod el a kovetkezore, kulonben honnan tudja, hanyadan alltok?

2021. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Beszélgess vele.
2021. jún. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%

Én is az első válasszal értek egyet. Inkább hívd el te valamilyen programra, sok esetben előre meg is tudod venni a jegyeket.

Elég felajánlani a fizetést és fizetni a sajátodat, vagy felváltva az övét is, de ha neki ez a szokása (ettől érzi magát férfinak?) hogy ő fizet, akkor hagyd fizetni, amikor eltervezte a programot, és fizesd azt, amire te hívod el.


Illetve ez az udvarlási szakasz lehet, hogy az ő fejében ettel jár, neki így természetes. Viszonozhatod figyelmességgel, pl főzhetsz neki, amikor majd hozzád mentek, vagy süthetsz sütit a következő alkalomra. A csoki elég snassz, ilyen fizetőeszköz érzete van, ráadásul a melegben valóban megolvad. Saját készítésű süti sokkal személyesebb és benne van a figyelmesség, no meg a kölcsönösség, ha együtt eszitek meg. Nem ilyen "tessék, csoki, törlésztettem" érzés.

2021. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!