Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznal- e tovább olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznal- e tovább olyan pasival,akivel ugyan negyedik randin történik meg,de az egész egy szopatas? Tehát első intim együttlétnel szopat. Majd másodiknal is,de úgy,hogy leül a kanapéra és leveszi a nadrágját, ott ül a kanapén és azt mondja,hogy

Figyelt kérdés
nem jössz ide? És akkor is szopat. Majd harmadik alkalommal szó nélkül csak a fenekedbe rakja a far..kat,nincs is megbeszélve...Azóta azon gondolkodo,hogy mi történik velem? Teszem hozzá,mindegyik ilyen alkalom előtt kirándulni voltunk, kajálni. Én nem értem,mi ez.
2022. júl. 19. 10:57
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Szóval ne már.... Nekem ez nem oké így. Szerintem egy férfi meg attól férfi,hogy nem csak önmagát nézi. Számomra ez nem férfi kategória, 8- as,idióta a hozzászólásod
2022. júl. 19. 11:12
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a csávó írta ki, akinek ez a vágya, hogy szopasson meg análozzon, míg beléd nem szeret.


Ott rontjátok el a kamukat, hogy a nőknek nem adtok saját akaratot, szavakat még a képzeletetekben sem. Valaki előkapná a farkát, hogy szopjam le, röhögnék és mennék haza.


Ja, és nem tudom, miért hiszi, hogy ha nőnek adja ki magát, és leírja, hogy az anál nem fáj, akkor nem fog fájni.

2022. júl. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt. És első alkalommal sem lenne semmi, a továbbira meg már lehetősége sem lenne.
2022. júl. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

"Anális előtt semmi izgatás és felkészülés nem volt ott,és nekem még azelőtt soha nem volt. Első alkalom. És miért nem fájt? Ennyire profi biztos. "


KAMU

2022. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
90%
Úgy összeszarnád magad, hogy öröm lenne nézni.
2022. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Vagy épp annyira kicsi a farka,és azért nem fájt.

Semmi köze ennek a kérdésnek a többihez. Nekem ez nem fer bele, az ilyen nem férfi a szememben. Háromszor történt ez vele, nem lesz negyedik

2022. júl. 19. 11:17
 17/39 anonim ***** válasza:
83%

Attól férfi neked valaki, h nem őnmagát nézi 🤣 aztán mégis leszopod csak úgy.

Idióta vagy. Ha Te vagy a múltkori ilyen pasi akkor meg szánalmas, menyj inkabb kvzni.

N 30

2022. júl. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

17*

Mellesleg dugasd magad segbe aztán ha élvezed elvárhatod.

2022. júl. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem mondtál nemet a legelső alkalommal? Bárki elkezdi gombolni a gatyáját, te tátod a szádat?
2022. júl. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Már ott elcseszted, hogy 1x is megtörtént.
2022. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!