Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam az egészet inkább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam az egészet inkább? 24l 37 F.

Figyelt kérdés
Eddig 3 randink volt és mindig én mentem ő hozzá. Egy kb félórás autóút. Vagy a mai világban már nem divat hogy a pasi jöjjön?
2023. szept. 12. 18:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Azt tisztázzuk hogy nemvolt még csak csók se, szóval az hogy házhoz viszem a pipát....
2023. szept. 12. 19:38
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Átvittem értelmezendő, ugyanaz.

Loholsz egy f.sz utan.

Ő mit tett érted meg eddig? Felhivott telefonon? Húha.

2023. szept. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Mindig ő hozta fel hogy találkozzunk, igaz mindig én mentem. Legközelebb akkor elhajtom a fenébe inkább.
2023. szept. 12. 19:50
 14/21 anonim ***** válasza:
50%

Egy valodi ffi nem hagyja hogy egy nő pitizzen neki. Csak olyanok hagyják ezt vagy várják el is, akik nem férfiak hanem az alja.

De te se nöként viselkedsz vele hogy szép szavakra rohansz. Ez meg megint az alja.


Fifti fifti. Passzoltok.

Dehát működőképes kapcsolatokat nem prolik tudnak kialakitani hanem.egy valodi nő és valósi férdi csak.

2023. szept. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Azért örülök hogy ha valaki feltesz egy kérdést nemlehet rá rendesen válaszolni. De hát oké,és még én vagyok a proli..
2023. szept. 12. 20:17
 16/21 anonim ***** válasza:
22%

Te is feldobhatod neki, hogy legközelebb felétek van valami program, oda menjetek. Aztán eldől, hogy ő mennyit tesz a dologba.


Egyébként teljesen érthető a helyzet, mindkettőtök részéről.

Te nem akarsz egyoldalúan energiát fektetni a dologba. Nem akarsz mindig menni. Tök korrekt.

Másrészt, ő meg már nem akar túl sokat tenni ezekért a dolgokért. Most tekintsünk el attól, hogy itt mennyi frusztrált és ék egyszerű ember van és nézzük meg a valódi okát: Miért tegyen a dolgokért?

Nagyon sok férfi van már így. Egyrészt, úgyis tesznek értük, mennek feléjük, szóval teljesen kényelmes a helyzet. Másrészt, nem érzik úgy, hogy a nőtő túl sokat kaphatnának. Harmadrészt, kevés nőnél érzik az igazi pluszt, amiért melóznának. Én is hasonlóan vagyok. Volt olyan lány, aki simán eljött az ország másik végéből pár hetente, hogy együtt legyünk és szexeljünk. Minek mentem volna én el hozzá? Megvolt a saját életem, kaptam csak egy pluszt. (Hozzáteszem, nem hitegettem soha többel.)

2023. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a normális választ. Mi pecázni szoktunk együtt és a víz ahova járunk az ott van ahol lakik, ezért gondoltam úgy első alkalomkor hogy felesleges eljönnie értem ha úgyis oda megyünk vissza, meg ha nemvagyunk egymásnak szimpatikusak akkor nem vagyok hozzárendelve hogy hozzon haza, hanem eljövök magamtól szépen. De mivel szerintem mindketten szimpatikusak voltunk egymásnak így igazán jöhetne értem egyszer ő is. De ha tévedek javitsatok ki kérlek, nemtudom mit kellene tenni.
2023. szept. 12. 22:52
 18/21 anonim ***** válasza:
75%

Szívesen, én is köszönöm a normális reakciót! Itt azért ez ritka... :D

Más programot nem szeretnétek? Az ő részéről is érzelmi ez a kapcsolat, nem csak barátság?

2023. szept. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nemtudom, egyszer már hívta randinak a találkát, de konkrétan nem beszéltünk meg semmit. Eröltetéssel meg nem szeretném elrontani ha esetleg valami komolyabb is kisülhet ebből mint barátság,sok pasi rögtön ragadósnak találja azokat a lányokat akik mindent azonnal akarnak. Remélem érted hogy értem 😅. Én mást is szívesen csinálnék vele, egy séta vagy elmenni valahova kirándulni, viszont ő más programmot eddig még nem ajánlott fel, de ha nála ez kimerül ennyibe akkor úgyis vége lesz még azelőtt hogy elkezdődne. Ez a héten szerintem ki is derül majd.😄
2023. szept. 12. 23:04
 20/21 A kérdező kommentje:
Ti férfiak töltenétek a szabadídőtöket olyan lánnyal aki nem érdekel titeket? Mert én nemigazán tudom ezt elképzelni,két ember akik nem ismerték eddig egymást ezért találkozzanak csak. Aztán lehet én vagyok csak fordítva bekötve🤣
2023. szept. 12. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!