Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hagyjam az egészet inkább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam az egészet inkább? 24l 37 F.

Figyelt kérdés
Eddig 3 randink volt és mindig én mentem ő hozzá. Egy kb félórás autóút. Vagy a mai világban már nem divat hogy a pasi jöjjön?
2023. szept. 12. 18:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
De nem tudod kinyitni a szádat, hogy jöjjön most ő/menjetek xy helyre, vagy mi? Nem divat kérdése, hanem, mit egyeztettek közösen.
2023. szept. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%

Ha neked eddig is belefért hogy nem kezel nőként akkor minek pampogsz.


Nekem aki csak pedzegeti azt hogy az első randi nála vagy félúton legyen mert annyi nincs benne férfi létère hogy jöjjön csak annyit kérdezek töle, hogy akkor minek ismerkedik másik vàrosban?

2023. szept. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
*Ja es ejtem is az ilyeneket mert nem akarok olyan kapcsolatokat amikben nehézkes talalkozni is.
2023. szept. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Először én mentem mert pont útba esett aznap, utána meg mikor ő jött volna állítólag tönkrement a kocsiba az aksi. Ha következőkre is kitalál valamit, én fogom neki mondani hogy hagyjuk egymást.
2023. szept. 12. 18:43
 5/21 A kérdező kommentje:
Egyébként nem pampogok...meglett beszélve hogy következő talira ő jön értem.
2023. szept. 12. 18:44
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Olyanert menjen aki fut egy f.sz után? Lenéz a semmibe de te teszel róla.
2023. szept. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek.
2023. szept. 12. 18:57
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Minek futsz egy 37 éves után? Fusson utánad a vèn majom.
2023. szept. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Ha hazhoz viszed neki a pinat, az kenyelmesebb. Jo lehet eleve alarendelodni egy kapcsolatban, ami meg el sem kezdodott. Ilyenkor fogjak am a szulok a fejuket, hogy a "nagylanyuk", milyen eletkepes lett. Ez kerlek egy csod.
2023. szept. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
De azért lepontozzák azt aki meg ezt nem teszi meg egy pasinak aki megcsak nem is a barátja se.
2023. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!