Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A plázacicáknál az sem számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A plázacicáknál az sem számít ha 25 évvel idősebb a pasi? :O

Figyelt kérdés

rám is mondják hogy plázacica(a lányok) de nemtudom..nemnagyon értek vele egyet. hosszú barna hajam van, világoszöld szemem és barna bőröm.nyáron felveszem a miniszoknyát , mert szerintem lányokon szexi , és egyben amolyan "csajos" öltözék.a magassarkúkat is szeretem , szinte mindent ami nőies..sminkelem is magam de nincs rajtam 100 kiló vakolat, mert nincs semmi gond a bőrömmel. annyi h szempillaspirálból használok sokat, mert nagyon hosszú szempilláim vannak..és minden lány így megy el mellettem kb: odanézzmáááá a műszempillás csillivillike.holott minden természetes rajtam.


na és akkor elmondom mértnem értek egyet a plázacica jelzőmmel. a plázacicák egésznap a plázákban lógnak nem? cukcsi puszcsi szercsi. így beszélnek. A fószer aki az oldalukon kullog, rendszerint multimilliomos ,sokkal idősebb a lányoknál és a legújabb bmw-nek a kulcsát pörgeti. namost én soha nemnézem azt hogy egy fiúnak mennyi pénze van. a legcsóróbb sráccal is összejövök ha szeretem vagy szimpatikus. 3 barátom volt eddig,egyéjszakás sosem.nemjárkálok plázákban csak ha ruha kell. havi 1 max 2 alkalom.akkor miért? nemértem a lányokat


2010. okt. 16. 20:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
igen és épp ezaz. undorító egy világot élünk..leribancoznak egy nőt, anélkül , hogy ismernék, engem plázacicáznak, téged csúnyáznak. én meg aztmondom , hogy minden nőben van valami szép. még ha csúnya is..
2010. okt. 16. 21:09
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, de ja :D Na mindegy, próbálj meg nem törődni velük.
2010. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
ja bocsi:Dlényegtelen végülis..fiúkra is ugyanez vonatkozik..életem szerelme például nem a legszebb fiú..mégis van benne valami ami széppé teszi.
2010. okt. 16. 21:32
 14/18 anonim ***** válasza:

A magyar egy nagyon előítéletes nép.

21f

2010. okt. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
söt az előny ha idősebb!
2010. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én rám is mondják hogy plázab!tch vagyok..oszt közöd? lefingom mások véleményét aki elsőre ítél..valszeg irigy mert én szebb vagyok mint ők és minden pasi felfigyel rám.és ez nem nagyképűség...
2010. okt. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük,irigyek tudod,mert teszem azt meglátnak egy bombacsajt mint te,(ezt vedd megtiszteltetésnek,nem sok csajra mondom azt,hogy jó nő :D:D:D:D)

Ha pasi azér szól be,mert nem sok kell neki,hogy elélvezzen és nem tud megkapni téged,mert ugye egy ilyen csajért tenni is kell(edzés,céltudatosság,maximális kielégítés),és mivel lusta erre ezér palástolja magát,hogy beszól neked,ez az öröme,holott tudat alatt meg felrobban.

Ha csaj,akkor meg olyan idétlen szegény,meg kövér,hogy hja meglát egy sikeres csinos nőt akkor irigységből beszól neki,ő maga is így akarna kinézni,de lusta,és könnyebb otthon a somlói galuskát két arcra tömni,meg hízni,sajnos ilyenek a mai nők,én például már alig látok ilyen csajos csajt mint te.

Szólj vissza nekik frappánsat,például, ,,tudod én a maximumra megyek,sose érem be kevesebbel"


MEG NE VÁLTOZZ,alig vagytok már csajos csajok,minden csaj rövid haj,farmer,póló és nézek,hogy ez mit akar.

Igenis legyél kirívó,csinos,és szép,hozd ki magadból a 200%-ot is.Ezt imádom egy nőben,le a kalappal előtted


23F

2010. dec. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Kedves kérdező!


A mai Magyarországban bizony kiéleződtek ezek a társadalmi ellentétek, főként ugye a hatalmas nyomor, válság közepedte.Az emberek a végletekig irigyek és rosszindulatúak lettek, ezen ne csodálkozz, hogyha látnak egy csinos lányt aki netán még jó kiegészítőkkel, vagy jó csinos ruhákkal rendelkezik-ugye főként a külsőségekből következtetnek az anyagi jólétre, ami csípia szemüket.-féltékenyek lesznek rájuk mert vagy nekik nem tellik rá, vagy nem tudja megkapni(ha fiúról van szó)

2012. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!