Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A plázacicáknál az sem számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A plázacicáknál az sem számít ha 25 évvel idősebb a pasi? :O

Figyelt kérdés

rám is mondják hogy plázacica(a lányok) de nemtudom..nemnagyon értek vele egyet. hosszú barna hajam van, világoszöld szemem és barna bőröm.nyáron felveszem a miniszoknyát , mert szerintem lányokon szexi , és egyben amolyan "csajos" öltözék.a magassarkúkat is szeretem , szinte mindent ami nőies..sminkelem is magam de nincs rajtam 100 kiló vakolat, mert nincs semmi gond a bőrömmel. annyi h szempillaspirálból használok sokat, mert nagyon hosszú szempilláim vannak..és minden lány így megy el mellettem kb: odanézzmáááá a műszempillás csillivillike.holott minden természetes rajtam.


na és akkor elmondom mértnem értek egyet a plázacica jelzőmmel. a plázacicák egésznap a plázákban lógnak nem? cukcsi puszcsi szercsi. így beszélnek. A fószer aki az oldalukon kullog, rendszerint multimilliomos ,sokkal idősebb a lányoknál és a legújabb bmw-nek a kulcsát pörgeti. namost én soha nemnézem azt hogy egy fiúnak mennyi pénze van. a legcsóróbb sráccal is összejövök ha szeretem vagy szimpatikus. 3 barátom volt eddig,egyéjszakás sosem.nemjárkálok plázákban csak ha ruha kell. havi 1 max 2 alkalom.akkor miért? nemértem a lányokat


2010. okt. 16. 20:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mert külső alapján ítélnek meg téged is.
2010. okt. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Járnék veled.
2010. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor te nem vagy plázacica, max úgy nézel ki. A kérdésedre válaszolva: nem számít, csak legyen lóvéja.
2010. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Sajnos az emberek elöitéletesek, Én magam is az vagyok és egy csajt akit plázacicának nézek bizony biztos nem szólítom meg. Egyrészt, amit Te is említettél, undorító a 100kg vakolat és a beszédstílus is, a többi apróságról nem is beszélve.

Tulajdonképpen nem számít Nekik, hogy mennyivel idösebb, csak pénze legyen, de ugye ezt a korral kötik összefüggésbe.

Én fiatal vagyok, de jókor voltam jó helyen és jó idöben, így van egy vállalkozásom ami kezd befutni. Hidd el rohadt megalázó és felháborító, amikor nem a személyiségemnek, hanem a pénztárcámnak szól a tisztelet.

Természetesen hosszabb kapcsolatokra nem is számíthatok ilyenböl, mert aki mellettem van az nem fogja otthon mereszteni a popóját és azt a pénzt elverni, amiért Én olykor napi 12-14 órát talpon vagyok.


Ne is akard megérteni ezeket a lányokat, hiszen ha megérted, akkor Te magad is olyan leszel.

Inkább tedd össze a két kezed, hogy egy szép külsö mellé egy értékes belsöt is kaptál az élettöl.

Az olyan lányok mint Te, már kihalófélben vannak, vagy Anus Moethussal fertözödnek.


21/F

2010. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
de engem annyira bánt már ez az egész.járjak mindennap melegítőben meg tornacipőben és akkor nem szólnak meg?nagyonrossz..egyébként tudom ,ha megismernének megváltozna a véleményük rólam. tudom , hogy előítéletesek az emberek..mondták menjek modellkedni , mert nagy lehetőség lenne számomra, sokat elérhetnék a szakmában..de semmibe nem merek belekezdeni pont ezek miatt a lányok miatt..
2010. okt. 16. 20:40
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük.
2010. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
igyekszem..:)
2010. okt. 16. 20:45
 8/18 anonim válasza:

Szerintem,is nagy hülyeség az hogy ma a legtöbb ember a külsőböl ítél..goondolj bele nekem mondhatjuk rosszab a helyzetem,szőke hajam van (ami természetes színe)normálisan öltözködöm,alig használok sminket,minden természetes rajtam,de engem nap mint nap megszólás ér..mindenki leribancoz mikor nemis ismer,öszvissz 2 pasim volt, smi érdekes,de folyton megszólnak,amit nemis értek!..nem akarok énis elhanyagolni magam h ne szóljanak meg,szerintem te se teedd!(: :D

15/L

2010. okt. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

nemfogom:Daz csak példának okáért hoztam fel ..(melegítőt és a tornacipőt)


de tényleg nagyon furcsák az emberek..én például ha látok egy szép nőt az utcán , és esetleg szóba elegyedünk , még meg is szoktam dícsérni, hogy milyen jólnéz ki. Szerintem egy NŐ attól NŐ, hogy nőiesen öltözködik. (persze a boltba énis sokszor szakadtan megyek le) de az mástéma.Viszont azokat sem szólom meg aki nem épp a nőies stílust követi. Elfogadom az emókat a rockereket a goth-okat(azthiszem így írják)és általában ha megnéztek egy plázacicát , neki csak "szép" barátnői vannak..én nem az alapján választok barátnőt , hogy hogynéz ki..viszont voltmár nem egy olyan eset is, hogy barátnőm azért nemjött el velem bulizni , mert aztmondta , hogy mellettem észre se veszik a fiúk őt. és végül nem is jött el..ez is eléggé rosszul esett.. mindegy ezvan.

2010. okt. 16. 20:55
 10/18 anonim ***** válasza:

Egyébként nem azért mondom, de ez még a jobbik eset... Az emberek mindig külső alapján ítélnek, ez nem is kérdés. Téged azért ér "hátrányos megkülönböztetés", mert jól nézel ki. Sok lány biztos irigykedik rád. Viszont sok más ember van (köztük én), akit ugyan úgy zavar, hogy az emberek külső alapján ítélik meg őket, csak éppen nem azért, mert szebbek az átlagnál, hanem mert csúnyábbak.


Nem mondom, hogy ne panaszkodj, mert biztos baromi idegesítő lehet, de azért gondolj néha erre is. :P

2010. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!