Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedtek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Személyesen leszólítás aki tetszik a buszmegállóba?

Online társkereső használtok?

Esetleg más?

Lányok melyiket szeretitek?



2023. aug. 30. 23:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Első mondat végén . Helyett kérdőjel van ??? 🙂
2023. aug. 31. 12:34
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#9: Nem csak arra figyelek, de nélkülözhetetlennek tartom. Rendre olyanokat fogok ki, akikkel minden rendben, épp "csak" ez nem működik. Én így nem tudok mit kezdeni velük. Van, akinek megy anélkül is, jó, nyilván nekem is megy egy flakon síkosítóval, de nem erre vágyom.


#10: Úgy fogalmaznám meg, hogy hasson a hormonháztartásomra is. Kívánjam, vágyjak az érintésére, a csókjára, "fel akarjam falni" stb. Ne az legyen, hogy oké, jó ránézni, emellett normális gondolkodású, rendezett életű, kellemes, kedvelhető személyiségű, egy rossz szavam nem lehet rá (a legutóbbinak még a családjára és a baráti körére sem), de itt meg is állhatunk, mert amikor fizikai intimitásra kerül a sor, teljesen semleges marad. Nem legjobb barátot vagy testvérpótlékot keresek...


(#7)

2023. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
56%

28 éves koromig szórakozóhelyek baráti társaság. Itt is 2x volt sikerem kb 10 év alatt.


Azóta társkeresőkön mert nincs már társaságom.


Társkeresőkön az elmúlt 9 év alatt 2 jött össze.

Itt túl nagy a szórás, tényleg a top-ba kell tartoznod.

És most csak a külsőt értem.

2023. aug. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#12 értem jogos.

Esetemben én is az említetthez tartozom. De nem tudok túllépni ezen mert első benyomásra gondolják, aki valaha megismert pozitívan csalódott.

2023. aug. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#7 felkeltetted az érdeklődésem. Maximálisan egyetértek veled sokszor nagyobb a szöveg mint a teljesítmény ha oda jut a dolog. Értelmes is legyen na az meg mission impossible.

Szívesen megismernélek 36F

2023. aug. 31. 14:19
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak a társkereső, vagy a Facebook vált be. 24N
2023. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Online nem jött be. Csak élőben szeretek ismerkedni, mert nekem is fontos a kémia.

Élőben viszont bárhol: tömegközlekedés, bolt, táncoktatás, szórakozóhely, strand/fürdő, koncert, utca, rendelő, piac, kirándulás, park, munkahely (ezeken a helyeken mind volt is rá példa). De ezeken kívül még egyéb hétköznapi szituációkban is: ingatlanközvetítővel, kiszálló szerelővel, orvossal.

Szeretem, ha a férfi kezdeményez (az nem valt be, amikor én).

2023. dec. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!