Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem egy kurv*ba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy kurv*ba. De szó szerint az, mert ez a foglalkozása. Viszont halálosan beleszerettem. A munkáját meg nem hadja ott mert kell a pénz. El akarom venni feleségül! Segítsen valaki mit tegyek? ; (

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 23:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Haver komolyan... Hidd el, ez csak ideiglenes. Ha már találtál egy ilyen csajt, akkor biztos van másik is a világban. :)
2010. okt. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De hogy tudnám rávenni hogy jöjjön hozzám mert látom rajta hogy szeret engem de valamiért mégse akar hozzámjönni. Én meg már benne vagyok a korban ideje családot alapítanom 35 éves vagyok és nem akarok több keresgélést!Megtaláltam ő kell vagy senki!Este randi után követtem hazáig (de ő erről nem tud) mert utána akartam járni hogy valójában ki is ő nem-e csak szórakozik velem és egy night clubba ment be. Egy olyanba ahol a csövön csüngnek a nők félcsupaszon. A bár előtt van 1 park és ott töltöttem az éjszakát a hidegbe 1 padon hogy mikor jön ki. De csak nem jött ki de én türelmesen vártam és csak másnap délután 3 körül jött ki.Kiderült hogy 1 night clubba lakik mert teljesen más ruhába jött ki mint amikor bement.Beszált egy kocsiba és hiába vártam nem hozták vissza én meg már fáradt voltam és éhes ezért hazajöttem.De ezeket miért titkolja nincs abba semmi hogy táncol.Nem?
2010. okt. 16. 01:05
 13/23 anonim ***** válasza:
66%
Sztm. legközelebbi randi után fogj 1 taxit, vidd haza és kötözd le, ne engedd ki a lakásból, és pár hónap múlva már el lehet engedni had mászkáljon de akkor is csak a lakásba. 6 hónap után már tiéd a csaj! Én ezt tenném. A nők alkalmazkodnak a helyzetekhez és mindenbe beletörődnek.
2010. okt. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 404 válasza:
91%

Nem szabad fogvatartani senkit. Ne bántsátok! Te örülnél neki ha lekötöznének és fogvatartanának? Úgy bánj egy nővel, mint egy hímestojással!

A kérdezőnek meg annyit hogy ne add fel ha ennyire szereted! Én se adtam fel annakidején, pedig az összes haverom lebeszélt a csajról de nem hallgattam rájuk, nem adtam fel és sikerült megkapnom a csajt! Udvarolj neki és ha jól csinálod, sikerülni fog!

2010. okt. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
88%

Hali!


Nem tudom miért kell le szólni a csajt.. Ha nincs neki pénze kajára stb. valamiből meg kell élni és ez a legkönnyebb ki miből az a saját dolga nem másra tartozik.Kérdező: Hogy ismerkedtetek meg? ő hány éves? menyi ideje csinálja?

2010. okt. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
30 éves de 25 nek néz ki mert nem cigizik nem iszik,ápolja a külsejét,és az alakja is bomba jó.Nagyon rendes lány!MSN-en ismerkedtünk meg.Én hirdettem magam és ő felvett MSN-re.Eleinte csak webcamoztunk de már randizunk is.Köszi hogy ennyien foglalkoztok velem!
2010. okt. 16. 02:07
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Az egy jó dolog már hogy nem úgy ismerkedtetek meg mint a kuncsaftja mert így lehet még belőle valami. Szerintem folytassátok a randizást de viszont az esküvő még nagyon korai.Ha pedig összejönnétek akkor próbálj neki állást keresni de ha nem tudsz akkor fogad el hogy ő ezzel foglalkozik és úgyis tudod hogy más pasival csak a pénzért fekszik le.
2010. okt. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
58%
De hisz ez csak 1 szajha nem nő! Verd meg és szótfogad!
2010. okt. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
NE NEVEZD SZAJHÁNAK A CSAJOM!
2010. okt. 16. 02:44
 20/23 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak csalimadár.Veled van egy darabig,megismer,utána ő meg az ismerősei lehúznak rólad minden lóvét.Tucat eset.
2010. okt. 16. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!