Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem egy kurv*ba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy kurv*ba. De szó szerint az, mert ez a foglalkozása. Viszont halálosan beleszerettem. A munkáját meg nem hadja ott mert kell a pénz. El akarom venni feleségül! Segítsen valaki mit tegyek? ; (

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 23:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Feleségül, egy ekkora lotyót? Akkor se kéne, ha fizetne, teee...
2010. okt. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
44%
Fordulj, pszichiáterhez.
2010. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
De nagyon szép lány és kedves aranyos és nem is élvezetből csinálja és én már idegileg kész vagyok nem bíírom elviselni hogy idegenek dug*ák minden nap! Kezem a tűzbetenném érte annyira szerelmes lettem! Hogy vegyem rá hogy engem válasszon? Szegény vagyok alkalmi munkám van, de azt mondta ha gazdag lennék se jönne hozzám de nem mondja meg miért ;(
2010. okt. 16. 00:02
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy rossz ember az a nő,de aki akar talál tisztességes munkát is.

Ha már könnyen akar sok pénzt szerezni legyen táncosnő,de azért ez már nekem magas.

Te meg biztosan találsz olyat aki egyszerűbb eset.

2010. okt. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves és aranyos,persze mert ez kell a munkához.

Így több kuncsaftja van biztos,de nem csak veled ilyen,valószinűleg mindenkivel.

Mi lenne ha bunkó módon nyögné oda ,hogy "kezdjük már,mert ha sokat vacakolsz több pénzt kérek"vagy hasonló:D

2010. okt. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

ez csak fellángolás...elmész 1 krvához, kedves hisz ebből él, bekapja hisz ebből él...


valszeg azért nem akar tőled semmit mert nem a legnormálisabb emberek járnak prostikhoz. Ezzel nem azt mondom veled baj van mert sztem a férfiak 100% ának a fejébe megfordult hogy elkapjon 1 prostit 1x :D de aki sűrűn jár az már gáz.


azt ajánlom keress más nőt, ne keresd ennek a társaságát. 2 dolgot fogsz észre venni..az első az lesz hogy 1-2 hónap után el is felejted, a második hogy több pénzed marad =)

2010. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem!Neki a kisugárzása is kedves!Romantikus zenéket hallgat,és az egész mindene nőies gyönyörű és aranyos vékony hangja van és bevallotta hogy még egyszer sem volt orgazmusa csak a pénz miatt csinálja és rossz volt a gyerekkora az apja is megerőszakolta és idegenek is! Emiatt szegény lelki sérült is lett!De ilyen kedves lányt még nem láttál mint Ő és ilyen szépet!A fotomodellek elbújhatnak tőlle annyira szép baba arca van mint egy angyalnak és olyan kedves is mint egy angyal!Mindíg is ilyen lányt szerettem volna és itt van megtaláltam csak nem érem el!
2010. okt. 16. 00:12
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Akkor veled se volt orgazmusa? Ez cink.
2010. okt. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Megerőszakolták és kva lett?Ez furcsa számomra
2010. okt. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Segítsetek!Hogy vegyem rá hogy feleségül vegyem?Tegnap előtt elvittem étterembe és úgy evett mint aki 3 hónapja éhezik jól leégetett mindenki előtt kézzel tömte magába mindent és mondtam neki rendelhet még és rendelt még egyszer és utána fájt is a pocija mert hirtelen sikat evett anyira sajnálom szegényt. Nem értem miért nem eszik rendesen ha van pénze naponta több tízezret keres és mégse eszik rendesen.Velem meg majdnem halálra ette magát nem értem ezt miért csinálja?
2010. okt. 16. 00:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!