Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent pontosan, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent pontosan, ha egy férfi azt mondja, hogy a kémia köztünk 50-50%? Változhat még?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy valamikor működik, valamikor nem? Azt mondta, hogy látja, hogy akarom őt, de a szex valamiért nem működik megfelelően közöttünk. És volt nő, akivel elsőre tökéletes volt a szex. Mi még nem voltunk együtt csak 4 alkalommal. Az első 2 rendben volt, de az utolsó kettőnél tiszta stressz voltam, annak lelki oka volt tudom. Szerintetek ez változhat még? Még csak ismerkedünk

2023. aug. 14. 22:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
96%

Férfiként mondom, hogy menekülj. Az ilyen "domináns, kemény, csak az lehet amit én mondok" tipikusan önreflexio es empatia nélküli kontrollmaniasok akiknek csak valahol a szolga szerepben kaphatsz helyet az eleteben.


Csak olvasd el a sajat hozzaszolasod kerdezo.

"Mert azt hittem naivan, hogy hozzá lehet idomulni egy ilyen típusú férfihoz."


Hozzáidomulni? Mi vagy te, kiskutya? Miert kene idomulni? Ez az ember csak kistresszel teged de lathatolag semmennyire nem foglalkozik ezzel, sőt raadasul meg rad is terheli hogy miattad nem jo. Tenyleg csak hozzaidomulni tudsz - turod a stresszt, hallgatsz aztan talan beleszoksz. De ez egy egyenlo, boldog, kiegyensulyozott kapcsolat alapja?

2023. aug. 15. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Tehat van egy erzelmi bantalmazo, es te azon igyekszel, hogy jobban megfelelj neki. Nem olvastal meg eleg remtortenetet, hogy ezek hova vezetnek?
2023. aug. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

4 és ez neked jó? Mert nem úgy tűnik..


Nem igazán illeték össze. De neked kellene lennie már ennyi minimum önismeretnek. Szerintem te szándékosan bántod magad.

2023. aug. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hú, és az ilyen nők akarnak tökéletes kapcsolatban lenni.

Közben meg vak is látja, hogy ez nem működik...

2023. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg megér ennyit az a virsli, hogy 5 percig se kelljen egyedül lenned? Képtelen vagyok megérteni az ilyen nőket, mint amilyen te vagy, pedig én is nő vagyok. Miért kell ennyire görcsösen megalázkodni egy hím előtt mindenáron? Aranyat szarik vagy mi az előnye egy ilyen idiótának?
2023. aug. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!