Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom nem érzi magát férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem érzi magát férfinak mellettem. Változhat ha én is változom? 22/L 27/F

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt, 1 éve költöztünk össze. Júniusban meglett a diplomám tök random bölcsész szakon, nem is akartam oda menni, nyűglődés volt, szüleim kedvéért mentem, de közben csináltam egy OKJ-t mert untam magam. Neki is szakmája van. Szeptemberben új szakot kezdtem amire eredetileg is akartam menni, orvosnak tanulok. Dec közepén ő azt mondta nem érzi magát férfinak mellettem mert mióta új szakon vagyok meg megvan a diplomám máshogy viselkedem. Nekem vannak barátaim, neki csak pár haverja, akik évente előkerülnek egyszer. Alkoholista anyjával nőtt fel, nekem egyben van a családom és a nővéremmel imádjuk egymást. Egy gimibe jártunk, de ott még nem ismertük egymást, 6 osztályos volt a suli így a nagyobbakat nem ismertem és ott sok csúnya sztori volt róla mert hülyén titkolta, hogy alkoholista az anyja, csinált hülyeségeket, de azóta minden rendben van vele. Azt tudni kell, hogy ő félbehagyott egy egyetemet, hogy az anyjával legyen. Az anyja azóta bepasizott és nem foglalkozik vele. A covidtól ő most tök depis meg a suliból jövő csúnya pletykáktól meg mindentől és ezt rajtam veri le. Kimondta, hogy nem tud örülni a sikereimnek. Tény, hogy sokszor nem vagyok kedves, sokat tanulok, ilyesmi és lett új hobbim, ami a pilates, ezt is nehezen bírja. Egyetem első óta dolgozom. Mit tehetnék? Hogyan érjem el hogy újra szeressen? Fog újra nőnek látni? Van két cicánk, múltkor az egyik beteg volt és elvittem kórházba, ott maradtam vele, estig bent voltunk, hazahoztam, másnap újra bevittem és bent maradt két éjszakát, ő meg azt mondta, a cica jobban hiányzik neki mint a szex velem. Szerintetek? Nem akarom kidobni, mert én még szeretem!

2021. febr. 7. 12:48
 1/9 anonim válasza:
90%

Nem tudom milyen lehet mert még hasonló helyzetben sem voltam de szerintem ezt a döntést közösen kéne meghoznotok kérdezd meg hogy ő szerinte lát-e más kiutat a szakításon kívül vagy ha ezt nem akarod akkor próbálj vele közös programokat csinalni olyanokat amit mind ketten szerettek

De azért beszéld meg vele a dolgokat mert fontos hogy mindketten tudjátok a másik mit is gondol pontosan

19L

2021. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Hiába pontozták le az első válaszolót, de én is azt tanácsolom, amit az első.

Ffi.

2021. febr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo! Az hogy a masik hogy erzi magat a tanulmanyaid miatt az az Ő dolga. Nem a tied. Sajnalom de ez tipikus duma ez a "nem erzem ferfinak magam" amikor beut az irigyseg es feltekenyseg ha a masik sikeres kezd lenni. Es mar meg is jelentek a lelki zsarolas es leertekeles nyomai azzal hogy teged hibaztat meg ilyeneket mond hogy a macska jobban hinyzott mint veled a szex. En ezek alapjan ugy latom hogy ez a " ferfi" addig fog lehuzni teged amig feladod az almaid vagy megunod es szakitasz. De nahyon remelem hogy nem igy lesz - igyekezz vele megbeszelni hogy mi aggasztja es hogy tudtok ra megoldast talalni.

Azt viszont verd ki a fejedbol hogy megvaltozol erte. Talaljatok kozos megoldasokat de aki nem tamogat teged azert te se adj fel semmit.

2021. febr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem lennék valaki olyannal aki nem tud örülni a sikereimnek. Milyen ember az aki a saját párját nem támogatja a céljaiban? Kuka
2021. febr. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Miért baj az, ha valaki tanul, sportol, és találkozik a barátaival? Ennyire életképtelen, hogy nem tudja feltalálni magát? Egyértelműen csak le akar húzni, mert ő meg még nem ért el semmit az életben.
2021. febr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy lehúzzon.


Sok pasi van (lesz is még neked is), de életed, jövőd csak egy. Nem mindegy, hogyan, kivel töltöd el.


40/N

2021. febr. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%

Itt kezdődik a bántalmazó kapcsolat.


Változz meg TE azért, mert Ő féltékeny, életképtelen hisztis gyerek. Jellemző, hogy ahelyett, hogy magát! próbálnáhelyrekupálni, helyette TE adj fel mindent? Vagy mit gondolt, hagyd ott az orvosit és menj el a gyárba, mint ahogy ő teszi?


Azért, mert Ő befásult, unott, neked nem kell azzá válnod, hogy a kedvében járj.


Lépj le a francba, mit vársz egy olyan embertől a jüvőben, aki már most közölte, hogy nem örül a sikereidnek? Az ilyent aznap faképnél kell hagyni, nem azon lamentálni, hogy "jaaaj, akkor változnom kéne". MIÉRT? Mert egy éretlen kölyök vergődik?

2021. febr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem került szóba, hogy mi vonz(ott) téged ebben a fiúban. Akár szakítasz vele, akár adsz kettőtöknek egy új esélyt, ezt az aspektust fontos lenne alaposan megvizsgálni, esetleg egy pszichológus segítségével. Azért is, mert ha a kapcsolat lezárása mellett döntesz, de nem ásol a saját érzéseid mélyére, akkor esélyes, hogy újra egy hasonló férfival hoz össze az élet. Ha a barátod szeret, akkor örülnie kellene a sikereidnek, semmiképp se korlátozd magad a kedvéért. Épp ellenkezőleg, neki kellene nagylelkűbbé, nyitottabbá válnia. Az érzelmi problémáiból nem fogod tudni kigyógyítani, azokkal magának kell megküzdenie. Ha ezt belátja, és hajlandó változni, abban támogathatod.
2021. febr. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8-ashoz kiegészítés: a leírásodból úgy tűnik, hogy miközben te sikeres, céltudatos felnőtté válsz, a barátod egy feldolgozatlan (valószínűleg anyuval kapcsolatos) lelki probléma miatt megrekedt egy kamasz szintjén. Ha meg akarjátok menteni a kapcsolatotokat, ahhoz inkább neki kell(ene) változnia, különben egyre nagyobb lesz köztetek a különbség. Terápiára lenne szüksége.
2021. febr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!