Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Nektek probléma lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek probléma lenne, ha a partneretek füldugóval aludna mellettetek is?

Figyelt kérdés

Panelban élek. Egyszerűen szükségem van a hulla csendre és a vak sötétségre alváshoz. Ezért füldugót használok éjjel, mert nincs kedvem reggel korán kelni a szomszédok ébredése miatt, ha nem muszáj olyan korán kelnem. A másik, hogy a redőnyt fullra lehúzom, mert kora reggel tuti felébrednék arra, amikor már világos van és beszűrődne a fény a réseken. A füldugót elhagynám, ha családi házban élnénk együtt.

Kort is írhattok.


2020. júl. 11. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Miért zavarna?

Amúgy kertesházba is bőven behallani mindent

33N

2020. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kéne hogy probléma legyen? Éjszaka alszok, úgyse látom mit csinál, felőlem fejen állva is aludhat. Am vicces hogy amiota csaladi házban lakok tapasztalatom, higy sokkal jobban áthallatszik minden, mint a panelban.
2020. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
A füldugó hagyján. Mivel én világosban alszom, ikyen pasival nem sokat tudnék aludni.
2020. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Nekem is inkább a töksötét lenne a gond, a füldugó nem zavar.
2020. júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Én is füldugóval alszom egy csomó éjjel! :D Legjobb a habosított műanyag, összenyomható és kitáguló füldugó. Mindig orphax (remélem jól írom) márkájút veszek a dm-ben, nincs jobb!

Egyik barátomat se zavarta a füldugóval alvásom, semennyire se. :)


Inkább a teljes besötétítéssel lenne komoly gondom. Depresszív lenne.

2020. júl. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta füldugót használok alváshoz. Páromat eleinte zavarta, mert elalvás előtt néha még beszélgetni akart velem. Azóta ő is megszokta, én meg próbálok leszokni róla. (Egy kis faluban élünk kertes házban, igazán nincs is szükség rá, de már nem tudok nélküle elaludni)
2020. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!