Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent pontosan, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent pontosan, ha egy férfi azt mondja, hogy a kémia köztünk 50-50%? Változhat még?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy valamikor működik, valamikor nem? Azt mondta, hogy látja, hogy akarom őt, de a szex valamiért nem működik megfelelően közöttünk. És volt nő, akivel elsőre tökéletes volt a szex. Mi még nem voltunk együtt csak 4 alkalommal. Az első 2 rendben volt, de az utolsó kettőnél tiszta stressz voltam, annak lelki oka volt tudom. Szerintetek ez változhat még? Még csak ismerkedünk

2023. aug. 14. 22:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minek szexelsz, ha tiszta stressz vagy?? Az a minimum elvárás a partnertől, hogy figyel rád, ellazít, nem dugni kell full stresszben! Mi van veled? Miért keresed még ezek után is a kibúvókat, hogy jaj de lehet még jobb? Arra nem volt képes, hogy ellazulj mellette... Szerintem neked se ez kellene hogy a szinted legyen.
2023. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%
Persze hogy valtozhat
2023. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha lelki okai vannak nem változhat, mert elő fog bukkanni a negatív hatása mindig. Hogy lehet egyáltalán szexelni, ha egyáltalán nem vagy ott lelkiekben? Sőt hogyan lehet elkezdeni szexelni olyankor? Ráadásul kémiát mondott, nem szerelmet!

Miért nem dobod inkább te ki, mint hagyod, hogy használjon, aztán ő pattintson le? ^^

2023. aug. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát a lelki gondokat sokszor ő generálja, mert nagyon kemény ember. Mármint sokszor rettenetesen nyers tud lenni és néha olyanokat mondd, amit totál a szívemre veszek és sajnos a szexben sokszor emiatt nem tudok ellazulni és felizgulni sem. Én nem igazán vagyok ilyen típusú férfiakhoz szokva. De Ő ilyen, már a barátaitól tudtam, mielőtt jobban megismertem. Kicsit ilyen elnyomó, domináns típus és mindig az kell legyen, amit ő mond és csak az a jó. Minden más hülyeség.
2023. aug. 14. 22:49
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Ennek a randizgatásnak így semmi értelme. Teljesen le fogja törni az önbecsülésed. Hagyd ott.
2023. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Lehet nárcisztikus, lehet bántalmazásra is képes, sőt nemi erőszakra.

Minek vagy még vele?

Remélem, hogy ez egy troll kérdés...

2023. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mert azt hittem naivan, hogy hozzá lehet idomulni egy ilyen típusú férfihoz. És majd megszokom ezt a stílust, típust. Csak eddig ez nem jött be.
2023. aug. 14. 23:05
 8/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem fogsz tudni hozzá alkalmazkodni, teljesen ki fog készíteni lelkileg és fizikailag egyaránt.

Neki semmi se lesz jó, érted? Inkább légy világi kurwa, vagy egyedül légy egy ideig, mint vele.

2023. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A baj ott kezdődik hogy nincs önbizalmad, mindeáron meg akarsz felelni neki.

Ő pedig van akkora paraszt hogy nem hogy csökkentené a feszültséget benned hanem a maradék önbizalmad is porig rombolja.

Egy érzéketlen tuskó. MENEKÜLJ!

2023. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ugye tudod, hogy nem kötelező vele lenned?

2023. aug. 15. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!