Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kezdjek masszív bulizásba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdjek masszív bulizásba?

Figyelt kérdés

Egyedülálló lány vagyok és nem sikerül pár találnom.

Egyetemre járok és mivel nincs sok időm, a szórakozás, ismerkedés max abból állhat, hogy néha eljárok buliba a barátnőimmel. Ez az egyetlen hely, ahol valami összejöhet, de mégis a legrosszabb választás :S

Vállaljam a rizikót, hogy többet járok bulizni, hátha egyszer összejön valami komolyabb? De akkor meg leribancoznak, amiért mindig mással kavarok... Olyan nehéz ez, de máshol még kisebb az esélye, hogy összejön. Azt nem várhatom, hogy buszon jöjjenek oda hozzám vagy suliban. Jóideje próbálkozom mégsincs semmi.


2010. okt. 15. 16:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Nem kell kioktatni, hogy az egyetemmel foglalkozzak, persze, hogy az az első.

Itt ismerkedésről van szó, illetve arról, hogy mi a legalkalmasabb helyszín rá.

Hiába leszek diplomás és sikeres ember, ha az egész fiatalságomat egyedül fogom tölteni... Mert sajnos ezek a kilátások.

A szakomra járók közül nem szívesen kezdenék ki senkivel, mert nem biztos, hogy jól sülne el.

Eljárni ide oda, pl. sportolni nem tudok, mert nincs rá időm.

Annak pedig, hogy egy nap valaki szembejöjjön velem és elhívjon randzini kicsi az esélye.

Így maradnak a szórakozóhelyek, ahol szintén nincs esélyem, mivel minden fiúnak csak egy megfektethető partyribi vagyok.

Ezért vártam tanácsokat, hogy mégis mit kéne csinálnom, mert igazából nem is szeretek diszkózni. De egyedül sem szeretnék lenni 20 évesen.

2010. okt. 15. 18:41
 12/13 anonim ***** válasza:
Én 19 éves fiú vagyok, én se találok csajt, de a bulit csapatom ezerrel. Ismerkedésre nem jó, tapasztalatból mondom.
2010. okt. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

őőő nekem is hasonló gondom van egyedülálló vagyok már régóta barátnőt keresek és nem egy partyribancot nemtom h ismerkedhetnék ahol normális csajok vannak

22f

2010. okt. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!