Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen ha ki van kapcsolva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ha ki van kapcsolva valakinél, hogy "küldj visszaigazolást az olvasásról", de előfizetek, akkor látni fogom, mikor olvasta el?

Figyelt kérdés

Nálam a beállításokban azt írja, hogyha kikapcsolom, akkor a másik nem tudja megnézni.

Lehet venni "visszaigazolást az elolvasásról", olyankor működik, vagy nem mutat majd semmit?


2023. aug. 7. 01:09
 1/3 A kérdező kommentje:

Illetve mit jelez, ha a másik látta az üzenetet?

"elküldve" helyett azt írja, hogy "kedd".

Ez azt jelenti, hogy akkor nézte meg az üzenetem, vagy hogy akkor küldtem el? (aznap írtam neki)

2023. aug. 7. 01:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de nem hiszem, hogy ha előfizetsz, akkor látod. Máskülönben az ingyenes verzióban nem lenne opció, hogy kikapcsold. Inkább adatvédelmi beállításnak gondolnám, mintsem egy kényelmi feature-nek.
2023. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. vagyok:


Olvasási értesítés kikapcsolása

Ha kikapcsolod, a matcheid a továbbiakban nem tudják aktiválni beszélgetéseitekben az olvasási értesítést.


forrás: [link]


10 mp volt, nincs mit :D

2023. aug. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!