Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen ti találkoznátok pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ti találkoznátok pár mondat után még aznap, hogy interneten párba álltatok?

Figyelt kérdés

Azt mondja akivel párba álltam, hogy nem szeret interneten fölös köröket futni, igaz ezt az 5. mondat után már belökte.


Kicsit aggódom, hogy este szeretne találkozni. Egy délután 6-7 órának jobban örülnék.


Tetszik külsőre, de belsőről semmit se tudok mondani, mivel nem mesélt egyikőnk se semmit.


2023. júl. 31. 14:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Nincs se időm, de főleg kedvem ilyen zsákba macskalhoz. Masreszt meg ne ugraltasson. Mi az, hogy aznap, meg este, éjjel?

2023. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan érzek, de nem tudom mi szokás mostanság. Rég randiztam.
2023. júl. 31. 14:52
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szokás. Ne mások elvárásainak akarj megfelelni, hanem úgy csináld, ahogy neked jó.


Ha neked előbb kell egy kis dumálás, akkor dumáljatok, ha várni akarsz pár napot, akkor várj, ha inkább ebédelni mennél, mint éjszakázni, akkor ebédeljetek.


Komolyan, az, hogy régen randiztál nem jelenti, hogy most mindenben csettintésre kell a másik elvárásaihoz igazodni.

2023. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor írd meg neki, hogy te este nem akarsz találkozni, hanem 6-7 óra körül inkább.
2023. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi idős vagy, de nekem már 20 évesen sem jutott eszembe soha, hogy esti randit beszéljek meg bárkivel is.



Én nem találkoznék vele a helyedben.

2023. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

5: nekem eszembe jutott. És ha a csaj belement, hogy aznap este (meg azonnal) találkozunk, az egyértelmű jelzés volt, hogy ő is mire vágyik.


Nincs ezzel gond, ha mindkét fél ugyanazt akarja, de a jelek szerint a kérdező nem egészen erre gyúr.

2023. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

3 opció van:

vagy internetes troll és nem lesz ott a helyen

valami rossz dolog akar kisülni belőle

szimplán tényleg ilyen fajta, hogy nem szeret pötyögni ha élőben nincs meg a kémia

Bár ez a hétköznap este 10 óra kicsit furi nekem, főleg hétfőn

2023. júl. 31. 15:08
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer adódott így, pár óra beszélgetés után kiderült, hogy kb ugyanott leszünk aznap este, úgyhogy akkor már össze is futottunk. Az teljesen oké volt, kapcsolat nem lett belőle, de azért jó volt vele találkozni.

De ez, amit te ítsz, hogy az 5. mondat után már sürgetne még aznap, mert 'nem szeret fölös köröket futni', ez nekem nem férne bele, ennél sokkal lazábban szeretek ismerkedni, ne ugráltasson vagy sürgessen senki.

2023. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Este 10kor ne találkozz vele. Meg szerintem egy hét beszélgetés férjen bele ha akar valamit, és utána is csak napközben nyílvános helyen..

Hány évesek vagytok?

2023. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

"de nem tudom mi szokás mostanság."


Ilyen nincs, hogy "szokás". AMi neked belefér, amiz szívesen teszel. Semmit ne tegyél, amit nem akarsz igazából.

2023. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!