Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek kiírni az insta fiókot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kiírni az insta fiókot tinderen?

Figyelt kérdés
Mármint ezen kívül más nincs megadva, csak egy insta fiók. Követőket gyűjt? Tényleg mi értelme?

2023. jún. 25. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Az ilyen csak követőekt akar.

Húzd balra, ne törődj vele, akármilyen jól is néz ki. Nem célja az értelmes ismerkedés. Ez egy "bevett praktika" a követőszám növelésére.

2023. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A szövegedben ott a válasz. Követőket gyűjtenek jellemzően. Az ilyenek nekem kapásból mennek balra a kukába. Illetve azok is,akik úgy kezdik a beszélgetést,hogy rögön menjünk át instára.


Amikor valakivel már kezd kialakulni valami, vagy már találkoztunk és úgy adja meg az teljesen más. De ha csak így a semmiből már ezzel indít vagy a profilján csak ez van kirakva, azt hiába keresed fel az adott oldalon le se fogja szarni, h ki vagy, csak azt várja,h kövesd be likold azt csá.

2023. jún. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha lány, akkor van értelme. Őket be fogják követni a kanok és ez a célja.
2023. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Érdekes merre ment el a világ. Köszi a válaszokat!
2023. jún. 25. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy csomó csajt követek tinderről, és érdekes módon ott válaszoltak, sőt lett ez is az is...hát ezért.
2023. jún. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Érdekes merre ment el a világ."


Nyugi, régen is ilyen volt, csak régen nem volt Tinder meg Insta.

2023. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kiírtam régen mert láttam más is csinálja, meg hátha akar még képeket látni rólam. Erre mindenki akit nem húztam jobbra ott írogatott, hogy látott Tinderen, úgyhogy leszedtem.
2023. jún. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!