Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Sok csaj a Tinderen miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok csaj a Tinderen miért írja ki az Insta elérhetőségét? Rájuk lehet írni?

Figyelt kérdés

Olyan csajok is ki szokták írni az insta elérhetőségüket,akik látszólag nem valami flegma insta hercegnőnek néznek ki,akik csak arra várnak hogy a férfiak csorgassák a nyálukat,hanem normális csajnak néznek ki.

Ha ott írnék rájuk instán akkor elutasítóak lennének?


2018. nov. 23. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Cyak azért h lájkold, meg ilyenek. Rettenetes gáz.
2018. nov. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
akinél látom hogy kint van ilyen insta elérhetőség azt automatikusan balra húzom. magamutogató gyökerek.
2018. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos rengeteg nő nem szex-/párkeresésre használja a Tindert, hanem csak unatkozásból van fent, vagy azért hogy figyelmet kapjon így férfiaktól. (A nőknek elképesztő figyeleméhsége van, amit a legtöbb férfi elképzelni sem tud.) A legtöbb instás ilyen.


Talán az nem ilyen, akinek a tinderen csak 1-2 képe van feltöltve, viszont az instán sok. Akkor azért csatolta az insta profilt a tinderéhez, hogy ha már tinderen közvetlenül nincsenek fent képei, az instán azért látszódjanak róla képek.

2018. nov. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Sosem voltam tinderen és nem is szándékozom. Viszont az instagramomon sok olyan képet megosztok, ami rám jellemző vagy engem bemutat, pl tájfotók (nem szelfi), fotók az állataimról, kedvenc könyveimről és versekről, egy-egy megörökített pillanat ami akkor nekem örömet okozott.


Nem lehet, hogy ezek az átlagos, nem instap.csa lányok ezért adják közre az ottani elérhetőségüket? Hogy az ember bővebb képet kaphasson róluk.

2018. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

#3 A nőknek elképesztő figyeleméhsége van, amit a legtöbb férfi elképzelni sem tud.


Pontosabban azoknak a nőknek, akik primitívek és/vagy gyerekkorukban nem kaptak eleget. Mármint figyelmet, törődést. Egy egészséges önértékeléssel rendelkező felnőtt emberenek nincs szükséges magamutogatásra és állandó figyelemre.

2018. nov. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
#4 - ezek az instás nők leginkább ugyanazokat a hülye képeket osszák meg magukról, meg hogy nekik milyen sirály is az életük. közben mindenki tudja hogy milyen szánalmas. nekem is vannak ilyen kolleganőim. tök átlag csajok, aszt asziszik ha kiposztolják instára hogy ittak egy kávét valami szép pohárból, már nem tűnik szánalmasnak az életük. lol.
2018. nov. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az senkinek nem jut el, hogy az Instat nem csak magamutogato kepek feltoltesere lehet hasznalni?
2018. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
#6 Nekem egyik unokahúgom csinálja azt, hogy olyan képeket tesz ki, amin totál ki van retusálva, élőben meg sem ismernéd. Elváltoztatja képen az orrát, fogait, bőrét, mindent. Hogy ennek mi értelme, nem tudom. És mivel a szülei gazdagok, az utazásairól is folyton posztolgat, ami megint csak magamutogatás, főleg hogy csak a szülei pénzével vág fel, neki még nincs. Van így párezer követője instán, de mit ér vele, mikor magányos szingli, mert a pasik max csak megdugni akarják(vajon miért).
2018. nov. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
#8 - ja, a legjobb az, én sokat járok külföldre kirándulni (és nincs instagram fiókom se mellesleg), hogy csomószor látom ilyen híres helyek, épületek előtt ahogy pózolnak a kiscsajok és egymást fényképezik, vagy ami mégrosszabb, hogy látom pózol a kiscsaj és a pasija fényképezi guggolva hogy feltegyék utána majd az instára XD tök száni. mer egyszer eljutott életében külföldre :D
2018. nov. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért az már nem annyira "száni", mikor megkeresnek, hogy nem posztolnál-e ezt-azt, és szép pénzek jönnek be vele.
2018. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!