Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen ti találkoznátok pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ti találkoznátok pár mondat után még aznap, hogy interneten párba álltatok?

Figyelt kérdés

Azt mondja akivel párba álltam, hogy nem szeret interneten fölös köröket futni, igaz ezt az 5. mondat után már belökte.


Kicsit aggódom, hogy este szeretne találkozni. Egy délután 6-7 órának jobban örülnék.


Tetszik külsőre, de belsőről semmit se tudok mondani, mivel nem mesélt egyikőnk se semmit.


2023. júl. 31. 14:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
És hol akar este 10-kor találkozni?
2023. júl. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Buszmegállóban, nem túl belvárosi részen, de elég nagy városban lakom
2023. júl. 31. 15:38
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

12: felteszem te vagy a nő.


Szerintem ez nem "régen randiztam utoljára" kérdés. Ez kb a hozzám vagy hozzád esete, az meg már 50 éve is így működött. Ha neked ez nem jó kérdés, akkor meg mit töprengsz, hogy mit akar, meg mi lesz.

2023. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Randi buszmegállóban? Uhh, milyen romi.

Nem, én addig nem vagyok hajlandó találkozni, amíg pár dolgot meg nem tudok az illetőről, hogy egy kicsit leszűrjem, kiféle-miféle ember. Az is jó, ha tudunk előtte telefonon beszélni, abból is sok minden megállapítható. Nincs kedvem rossz randikra pazarolni az időmet.

Egy buszmegállónál meg találjon már ki valami normálisabbat. SZerintem ez a pasi szexrandira gondol, vigyázz vele, mert majd azon veszed észre magad, hogy már mentek is fel a lakására.

2023. júl. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Buszmegállóban? Este 10-kor? És nem is túl forgalmas helyen?


KIZÁRT részemről! Még a végén berángat valami autóba.

2023. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Megvolt a tali?
2023. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"Randi buszmegállóban? Uhh, milyen romi."


Félreérted a helyzetet. A pasas nyilván kocsival fog érkezni, ahova a kérdező rögtön be is szállhat, aztán elmennek a romantikus lakására.

2023. aug. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#17- az is rettentő romantikus, hogy egyből felviszi magához dugni.
2023. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%

18: alapjában véve egyetártenék veled, de aki egy tinder match után aznap éjjel mindjárt elmegy randira, az pontosan tudja, hogy dugni viszik...


már ha kinőtt a 14 éves disney hercegnős korból.

2023. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
19: a kérdés alapján nekem úgy tűnik, a kérdezőnek ez nem világos.
2023. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!