Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Másoknak is ennyire fájóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak is ennyire fájóan nem megy a kommunikáció tinderen?

Figyelt kérdés

Én nem tudom mi van most ott, de valami félelmetes.

Konkrétan senkivel nem lehet kommunikálni. Megvan a match aztán semmi, nincs válasz. Egyeseket megtalálok instán. Ott sem jön semmi, pedig raknak fel képeket. Valakitől egyszer jött reakció, oké szuper, irom "megnéznéd a tindered?" És továbbra sincs se válasz, se lematch-elés, se tűnjek már el.

Mindenhol csak a közöny, a ghosting. Ez miért van mostanság?


2023. aug. 6. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szoktak írni, de 90%-ban unalmas lapos semmilyen 10 percig tartó beszélgetés lett belőle, mert a pasik próbálnak nulla energiabefektetéssel nőt felszedni. Ha volt pár, akivel rendesen lehetett beszélgetni, azzal randiztam is, lett kapcsolat is belőle, de elengedtem a tinderezést, mert nincs kedvem időt pazarolni ilyen se füle se farka beszélgetésekre. Inkább szórakozóhelyen ismerkedek.
2023. aug. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam nőként is ugyanez. Nagyon lehangoló. Írok, semmi válasz, ghosting. Akkor minek van fenn és minek matchelünk?! Semmi értelme. Lefogom magam törölni.

30/N

2023. aug. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valakinek az instájára írok, akkor sem reagál

Aztán a képeit kommentelem szét, esetleg rib.ancnak nevezem. Arra sem! Le sem tílt!

Valakivel közös ismerősünk van, az sem hatja meg!

Beírom, hogy akkor vedd szét a marchet. Arra sem reagál!


Gyerekek mi van itt??? Ennyire nem érdekel itt senki semmit? Ennyire.nincsenek erkölcsök?

2023. aug. 6. 13:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, ennyire rossz a helyzet. Ugyanezt tapasztalom én is. :(

27/F

2023. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Aztán a képeit kommentelem szét, esetleg rib.ancnak nevezem. Arra sem! Le sem tílt!"


Én őszintén nem csodálkozom, hogy nem írnak és ignorálnak. :D Valószínűleg az első üzeneteid is erről a fantasztikus személyiségedről árulkodnak, vagy csak jók a megérzéseik és azért nem írnak. Önfejlesztés kell neked, nem Tinder.

2023. aug. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!