Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejöttem az egyik munkatárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem az egyik munkatársammal. Az exe is ott dolgozik a cégnél. Most nemrég szakítottak. Emiatt sem szeretnénk ha bent megtudnák hogy mi van. Mit tanácsoltok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A munkatársaim úgy tudják hogy nincs senkim ezért szerintem ,úgy tűnik hogy lehet hogy próbálnának összehozni valakivel. Most már nem vagyok szingli, eddig az voltam. Ha kérdezősködnek legközelebb hogy van e valakim akkor mondjam azt hogy már nem vagyok szingli? De ha kérdezősködnek kiderülhet hogy kivel jöttem össze. Pl ha mondják hogy mutassak róla képet. A pletykálások meg az ex miatt se lenne jó ha kiderül. Nem együtt dolgozunk, ritkán találkozunk munkában akkor is csak kb 1 percig láttuk egymást mert ellentétesen dolgozunk. Mit tanácsoltok?
2023. júl. 16. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy randizgatsz valakivel, de nem akarsz semmit mondani róla, amíg nem fordul nagyon komolyra, szóval ne kérdezgessenek, vagy nincs senkid, de jelenleg nem is fér az életedbe egy kapcsolat. Nem kell ezt túllihegni és magyarázattal, bizonyítékkal, stb.-vel sem tartozol senkinek.
2023. júl. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartozol beszámolóval senkinek sem arról, hogy kivel vagy együtt. Magánügy.
2023. júl. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb-utóbb úgy is kiderül, aztán meg magyarázkodhatsz, hogy nem miattad szakítottak, csak utána jöttetek össze.
2023. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy kakas meg a tyúkudvar?:D
2023. júl. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudják hogy "keresek " valakit így azt nem mondhatom hogy nem fér bele az életembe vagy hasonlót. Tudják hogy szoktam néha randizni.
2023. júl. 16. 11:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem elég, ha annyit mondasz, hogy "Jelenleg nem vagyok nyitott az ismerkedésre", és cső? Ez ilyen vihar a biliben, lubickolás a személyes szappanoperádban. :D
2023. júl. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!