Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizas ideje alatt mibol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizas ideje alatt mibol vetted eszre,h bantalmazo/narcisztikus a ferfi? Irtok peldakat ?

Figyelt kérdés

#Narcisztikus frlismerese korai szakaszban
2023. júl. 14. 11:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

-Magáról ömleng, hogy ő milyen jó, nem bőven kíváncsi a véleményedre bármivel kapcsolatban is, önzőnek tűnik, udvariatlannak, az a jó ahogy ő gondolja, az exek mind rosszak voltak hozzá ő végig jokisfiú volt.


-Azzal jön már az elején (1.-5.randi), hogy tökéletes vagy számára, belédszeretett, előre tervezi a jövőt, ajándékokkal lep el állandóan=lovebombing.

2023. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Aglessziv.

Eloszakos.

Pokhendi.

Egoista.

2023. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

-Lovebombing-ol

-Az összes exéről degradáló stílusban beszél (persze téged kivételként említ, de később veled is úgy bánik majd, ahogyan velük)

-erőszakos, fontos, hogy az ő akarata érvényesüljön

2023. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább abból, ahogy más emberekről (főleg nőkről) beszél.
2023. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos exemnél sehogy, csak kb 1 év után.


Randin egyszer úgy, hogy megkérdezte, nem gondolom e, hogyha a párom bánt engem, akkor igazából én vagyok a rossz és saját magamra kéne haragudnom, mert megérdemlem, amit kapok.

2023. júl. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező remélem nem te vagy ez a bántalmazó férfi, aki itt gyűjt ötleteket, hogy idejekorán le ne lepleződjön??
2023. júl. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#6:


Ha nárcisztikus a kérdező, de az áldozat buta, naiv stb akkor követhet el ezer hibát nyugodtan, ha meg észreveszi az áldozat úgyis kiteszi, úgyhogy hiába nem akar lelepleződni...

2023. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nárci nem tudja magáról, hogy az
2023. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is erre gondoltam sajnos...


De az ilyen alakoknak pont azoknál nem lesz esélyük, akiket nagyon akarnak. Mert akikre vágynak, azok náluk okosabbak, szintjükön felüliek. A lepel úgyis lehull, az ilyenek sokáig nem tudják megjátszani magukat általában.

2023. júl. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon belefutottam. Nem esett le akkor, sajnis, de utólag ezek voltak:


-azonnal nagyon szerelmes, nem feltétlenül nyálasan, sőt megnyerő, érezteti, hogy nagyon fontos vagy számára irreálisan hamar


-általában intelligens, megnyerő


- figyel az apró elejtett félmondataidra, mindenre emlékszik, felfigyel (aztán később ezeket is felhasználva manipulál)


- próbál számodra kínos dolgokra rábukkanni a múltadból, sokat faggat ilyenekről együttérzést, megértést színlelve, hogy aztán ezzel tartson sakkban, zsarolhasson, hogy megszégyenít, elmondja a szüleidnek,


-exekről, családjáról degradálóan beszél, lenéz másokat, de magát kivételesen eszesnek, tehetségesnek tarja és veled is így bánik, mármint felemel, túlértékel az elején, pumpálja az önbizalmad, hogy aztán lerombolhassa

2023. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!