Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Összejönnétek-e olyan nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek-e olyan nővel, aki nárcisztikus és bántalmazó kapcsolatból lépett ki?

Figyelt kérdés

Egy ideje ismerkedek egy lánnyal, 2x randiztunk is, és kezdenének komolyra fordulni a dolgok, de én egy picit félek az egésztől, mert bántalmazó kapcsolatból lépett ki a lány, illetve az exbarátja nárcisztikus volt, láttam egy nárcisztikusokról szóló Facebook csoportban a sztoriját.


Én is abból léptem annó ki szóval tudom, hogy az egész milyen rossz tud lenni, és ezért nem is akarnám elutasítani, de úgy néz ki, mintha az egészen nem tette volna még túl magát a lány.


Gyakran rak ki ilyen furcsa titkokos videókat, amikben ilyen elengedésről szóló szövegek vannak, a képeihez is ilyen témakörből ír idézeteket, illetve kifejezetten megtiltja, hogy bármilyen véleménnyel is alkossam az exét, nem szoktunk róla beszélni, de pl amikor feljött témának, hogy annó verte őt, és erre azt válaszoltam, hogy miért nem egy vele egy súlyban lévő férfival verekedett, akkor szabályosan a védelmére kelt, hogy ne merjem őt leszolni, őt senki nem szólhatja le és nem bírálhatja, csak Ő (a lány).


Összességében szerintem eléggé sok a "red flag".


2022. máj. 28. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ma miért akkora divat, hogy mindenkire aki k öcsög volt egy kapcsolatban nárcisztikusnak hívjuk? Pszichológus is mondta, hogy az?
2022. máj. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem én mondtam, a lány mondta, én azt meséltem el amit én tudok.
2022. máj. 28. 21:39
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs még túl rajta, szerintem hagyd egyelőre, vagy végleg.
2022. máj. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnék össze vele, mert érzelmileg kötve van hozzá, mindegy most hogy milyen az ex.
2022. máj. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Vélemény: nincs Túl rajta

Tanács: MENEKÜLJ

2022. máj. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nárcisztikus apa mellett nőttem fel (most 29f vagyok), és azt tudom tanácsolni, hogy amíg nem rakja helyre az életét, amíg nem tanul meg újra magabiztos és céltudatos lenni, addig felesleges bármit kezdeni... addig ez a letarhikus depresszív gondolatörvény keríti hatalmába. És ezzel te külsőleg nem tudsz tenni semmit. Ez az ő egyéni személyiségfejlesztési mu kája kell hogy legyen. Saját magától, saját magának, saját magáért.


Valami jó útravalót hagyj neki, ami segítheti, motiválhatja őt az élete újjáépítésében. De mindenképp hagyd magára. Nem kell neked is sérülnö azért, mert ő egy sérült ember.

2022. máj. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én alapból nem jönnék össze olyannal, aki állandóan a magánéletére vonatkozó képeket, videókat, üzeneteket rak ki, mert ez proli dolog, azokat meg nem szeretem.
2022. máj. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még kötődik az exéhez akkor is, ha önvédelemből nem kezdené újra. Ha nem volt idő a két kapcsolat között, ez elég gyakori.
2022. máj. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon szeretem helyrerakni a sérüléseket.
2022. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja ja, sok férfi szeret vigasztalni, aztán amikor komolyra fordul és nincs több sírás, inkább lelép, hogy csináljon újat :)
2022. máj. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!