Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet komoly kapcsolat abból ha 2 hónapja vagyunk együtt,a párom épp válik és azt mondta nem tud egyenlőre ígérni semmit?Hétvégente találkozunk.Most bonyolult az élete.Nekem nincs,de neki van gyereke is.

Figyelt kérdés
Párkapcsolat,válás,gyerek

2023. jún. 12. 19:09
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem akart eddig velem lefeküdni még
2023. jún. 12. 20:29
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh,Angyalom,szerintem ne éld bele magad...

Nem bántásból,sajnos esik az ember ilyen csapdába.

Egyszer nagyon szerelmes voltam egy pasasba.A neje már beadta a válókeresetet,amikor elhívott találkozóra.Lényeg,hogy összejöttünk,az elején baromira bombázott a rajongásával,közben két tárgyalás is lezajlott,megtörtént a válás.Nekem szerelmet vallott, ugyanakkor azt a dumát tolta,amit most neked a pasid.A gond az,hogy a volt feleséget is ugyanezzel kábította.A hátam mögött írjált neki,találkozgattak.Végül is belebukott a dologba,kiderült az is,miért dobták ki otthonról.

Szóval,az ilyen férfiakkal jobb vigyázni,amondó vagyok...

2023. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
pfújj, még így is megdugatnád magad, ha épp valakivel van. Nem váltak el, tehát nincsenek még külön xd
2023. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
66%
Ha valaki elválik, akkor van egy pár hónap-egy év is, amikor feldolgozza a válást. Akkor is, ha az egy vacak kapcsolat volt és esetleg ő akarta. Ha nem akart veled lefeküdni, akkor korrekt volt veled, örülj neki! Megmondta, hogy nem tud ígerni semmit. Ne várj töle sokat!
2023. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent azok szoktak lenni a legnagyobb szemetek, akik belemennek egy kapcsolatba, de elore leszogezik, hogy ne merj semmit elvarni toluk. Aztan amikor komolyodik a dolog es megfogalmazol neki egy igenyt, akkor megvonja a valat, hogy je varj semmit es o elore szolt. Na abbol nem lesz konnyu kimasznod. Tipikus red flag.
2023. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Már 43 éves vagyok,szórakozni már nem akarok.Azért akartam tudni kívülállók véleményét.
2023. jún. 12. 20:55
 17/23 anonim ***** válasza:
19%

16# ja értem, akkor adj neki határidőt.

Ha lejárt, nem váltak el, vagy nem döntötte el, akkor keresd másikat

2023. jún. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem keress tovabb, bem o lesz az, akivel ossze kene kotni az eleted. Egyszeru emberekkel is nehez, nemhogy bonyolultakkal. Eleve olyan teherrel kezdenetek meg a kozos eletet, aminek a felhotlen boldogsagrol kene szolnia, hogy eselytelen lesz hosszabb tavon fenntartani. Nem lesz ugyanis mihez visszanyulni, amikor majd csostol jon a baj. Ne szurj ki magaddal.
2023. jún. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha titokban akarta tartani, akkor a felesége és a családja fontos neki, nem pedig te.
2023. jún. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy!
2023. jún. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!