Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet komoly kapcsolat abból ha 2 hónapja vagyunk együtt,a párom épp válik és azt mondta nem tud egyenlőre ígérni semmit?Hétvégente találkozunk.Most bonyolult az élete.Nekem nincs,de neki van gyereke is.

Figyelt kérdés
Párkapcsolat,válás,gyerek

2023. jún. 12. 19:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

🤣

Nem válik, ha mégis, nem fog leragadni nálad, mert örül majd, hogy szabad!

2023. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%

Ez elég necces és összetett. Miota válik, ki kezdte, mi az ok, szereti e még, stb.

Kizárva semmi nincs, de készülj fel hogy egy válás évekig is eltarthat.

Nem mondom hogy túl gyors a váltás, mert én 2 honappal azután jöttem össze a Parommal, hogy otthagytam a bántalmazó férjem. Még el sem kezdődött a válóperünk.


A gyerek dolog meg rajtad mulik, hogy ezt mennyire tudod elfogadni.

2023. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem is párkapcsolat
2023. jún. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ő akar válni,biztos a dolog.A feleség rám is írt,hogy sok szerencsét kíván a férjéhez.Minden hétvégén megyünk valahová.Remélem,ha lezajlik a válás igazi kapcsolatban leszünk.Én nagyon szerelmes lettem
2023. jún. 12. 19:24
 6/23 anonim ***** válasza:
86%
"Épp válik" 😁 A pasiknál a válófélben az olyan, mint nálam a cigirõl épp leszokófélben. 😉
2023. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
71%
Messzirol virít hogy kis csira csicskája vagy csak.
2023. jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Te lehet, hogy szerelmes lettél, de olyat szerelmes férfi nem mond, hogy nem tud ígérni semmit. Ha szeretne, akkor bármit megtenne érted, meg azért, hogy együtt lehessetek, nem pedig terelne.
2023. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Azt mondta társuk titokban egy darabig,de kiderült.Akkor miért kezdett velem?
2023. jún. 12. 19:45
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
P-vel kezdodik -ina a vege.
2023. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!