Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ígyis jut nekem valaha barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ígyis jut nekem valaha barátnő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy nem vagyok egy bulizós típus , illetve 1-2 hete nem járok sehova , azelött minden héten pia , fű stb , csak ezt meguntam , mert soha nemtudam összejönni egy csajjal se.

Az érdekelne , hogy így lehet e esélyem , hogy lesz barátnőm , hogy nem vagyok ez a bulizós típus , inkább csak néha elmegyek sétáln , haverokkal néha pizzázni ilyenek.Vagy egyáltalán vannak e olyan csajok akik még keresnek ilyen srácokat ?


2010. okt. 11. 20:43
1 2
 11/15 anonim válasza:

nyugíí,szerintem jut neekd is csaj,hisz wannak oan csajook,akik olyanokmint te :p és sztem nem azér fognak nem járni wld, mer nem v bulizos tipus :)

L

2010. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Bocsi h ezt mondom : D de te "debil" vagy : D szted minden eggyes férfinek akinek barátnője van a világon az addig amíg nem találta meg a csajt addig mindig füvet szívott és ivott ? o.O :D símán találsz magadnak valakit hidd el : )
2010. okt. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó : Azért álltam neki inni és füvezni , mert kidobott a menyasszonyom , bocs ha debil vagyok , de én ezt igy tudtam kezelni ..
2010. okt. 13. 16:03
 14/15 anonim ***** válasza:

Az én véleményem:

Sokszor járok el ide-oda, de a normálisabb, komolyabb pasikat az életemben nem úgy szedtem össze (mármint ők engem :)), hogy részegen egymásba gabalyodtunk. Hanem úgy, hogy barátokon keresztül, volt egy közös ismerős, és valamilyen egyszerű kávézás/sörözés során, vagy koncerten összeismerkedtünk. Simán lehet így barátnőt találni, akár egyetem/főiskolán, akár egy kávézóban, akár a haverjaid barátnőinek a barátnőivel. Ne aggódj, nem vagy sem debil, sem esélytelen. Üzenem a magántanuló fiúnak is! :)

2010. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
azért raktam a debilt idézőjelbe mert nem komolyan gondoltam :) hát sajnálom = / nah de a lényeg hogy fel a fejjel úgyis találsz valakit aki kölcsönösen fog szeretni : )
2010. okt. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!