Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ígyis jut nekem valaha barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ígyis jut nekem valaha barátnő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy nem vagyok egy bulizós típus , illetve 1-2 hete nem járok sehova , azelött minden héten pia , fű stb , csak ezt meguntam , mert soha nemtudam összejönni egy csajjal se.

Az érdekelne , hogy így lehet e esélyem , hogy lesz barátnőm , hogy nem vagyok ez a bulizós típus , inkább csak néha elmegyek sétáln , haverokkal néha pizzázni ilyenek.Vagy egyáltalán vannak e olyan csajok akik még keresnek ilyen srácokat ?


2010. okt. 11. 20:43
1 2
 1/15 Moszuke ***** válasza:

hát itt a kérdések 5%a erről szól hogy hol vannak az ilyen emberek mint te..


na most akkor az egyik ilyet szépen keresd fel és hajrá

2010. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

mindig vannak xD

menj myvipre és keresőbe ird be megye szerint és kor szerint hogy nő. És amelyik tetszik vedd fel msn-re és beszélgessetek stb... azán talizzatok és jah....

2010. okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nagyon is keresett "fajtájú" vagy!

Hajrá!

2010. okt. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia, én ezért a tulajdonságáért többek között szerettem bele a szívembe. szóval ne keseredj el , lesz barátnőd!
2010. okt. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát erre nem tudok mit mondani. Fogalmam sincs van-e esélyünk! Nem hiába írok többesszámba. Én sem vagyok bulizós, de mivel szeretnék újra kapcsolatot más lehetőségem sajnos nincs. Viszont itt jön a bibi, hogy buliban nem lehet ismerkedni, mert hiába jössz össze egy sráccal, hiába kísér haza, hiába csókolgat egész este, te csak egy telószám leszel neki, amit aztán soha fel sem hív...

Adtam egy két lehetőséget a diszkóban ismerkedésnek, de felesleges volt. Így kénytelen vagyok arra várni, hogy az utcán vagy bárhol megszólítsanak. És valljuk be ennek sincs sok esélye. Szóval maradok örök szingli :)

2010. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor én is elmondom a véleményemet! ;)

Diszkóba nem járok, mert ha mennék, csak a csajok miatt mennék, mert egyébként nem vonzanak azok a helyek. Csajozni viszont szerintem nem lehet diszkóban, mert nekem olyan csaj nem kell, akit ott helyben letudok smárolni, mert ha én lesmárolom, akkor bárki másnak is hagyná. Máshogy viszont nem nagyon lehet diszkóban ismerkedni, mert beszélgetni nem lehet a hangos zene miatt.

A sulis idők már elmúltak, a munkahelyen és baráti körben nincsenek elérhető lányok. Mi marad akkor??

Nincs nagyon más megoldás, mint az utcán, bevásárlás közben ismerkedni. Ez viszont a társkeresés talán legnehezebb módszere, hiszen az emberek az utcán általában sietnek valahova stb., arról nem is beszélve, hogy mekkora belső harc, mire az ember fia képes végre rávenni magát, hogy megszólítsa a kiszemelt lányt ilyen helyzetben. Plusz annak ellenére, hogy a lányok azt MONDJÁK, hogy várják, hogy leszólítsák őket az utcán is akár, mégsem adják meg a számukat egy idegennek...szóval ez egy ördögi kör, de próbálkozni kell minden helyszínen, ahol csak lehet: utcán, boltban, étteremben stb. A nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb pozitív választ kapunk.

A lányoknak meg meg kell érteniük, hogy ha egy srác az utcán szólítja le őket, akkor azt nem azért teszi, mert ő a baltás gyilkos, hanem azért, mert elképesztően tetszik neki a lány.

2010. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ármándó egy f@szkalap..


Igenis bejössz a csajoknak kérdező! Engem mindig is "jó csajnak" tartottak, mégsem vagyok bulizós. Én a neten ismertem meg a párom, és bizony úgy, hogy már le is mondtam arról, hogy normális férfit találok. Ezért csak össze-vissza chatelgettem viccesen, és így ismertük meg egymást. Előbb-utóbb úgyis kibukik az ember jelleme, tehát nyugodtan ismerkedj a neten, minél többet beszélgess! És legyen egy elérhetőséged..

2010. okt. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
22.37 te egy szerencsétlen nyomorék vagy :D
2010. okt. 12. 06:24
 9/15 A kérdező kommentje:
ja és az értelmes válaszokat köszönöm
2010. okt. 12. 06:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Én meg nem bulizok, nem iszok, nem cigizek, dolgozok, magántanuló vagyok. Akkor én most félisten keresett srác vagyok? Ugyanmár... 16F
2010. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!