Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem merek tinder randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek tinder randira menni, mert csúnyának érzem magam?

Figyelt kérdés
Életemben egyszer voltam eddig tinder randin, az egyébként jó volt. Most elkezdtem beszélgetni egy sráccal, már át is mentünk instagramra és felhozta a találkozót. Nagyon félek elmenni, mert nagyon önbizalomhiányos vagyok, félek hogy élőben nem fogok neki tetszeni és kínos lesz vagy meglát es oda se jön már eleve. A képeim egyébként nincsenek faceappolva/szerkesztve, de nyilván a legelőnyösebb, legjobb képeket raktam fel oda. Szerintetek nagyon hülyeség lenne emiatt nem elmenni?
2023. jún. 7. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Dehát akkor küldj neki előnytelen képeket magadról, ha az meghozza az önbizalmadat :D
2023. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Vagy küldj nekem, aztán megmondom van e félnivalód :D
2023. jún. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

És akkor mi van, hogyha nem tetszel neki? Majd akad olyan, akinek fogsz. Miért kell ebből nagy ügyet csinálni?

És hogyha neked nem fog ő tetszeni, akkor mi lesz? Oda-vissza működik ez, miért vagy betojva? Nincs rá okod.

2023. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Menj el aztán meglátod mi lesz.

De ne csodálkozz ha lepattint.

2023. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok?
2023. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Ennél az őrlődésnél még az is jobb, ha aztán végül tényleg elutasít, szóval ezt ne műveld magaddal. Senki sem tökéletes, te se, ne is várd el ezt magadtól. NE vedd ezt az egészet ennyire komolyan. Sok boldogságot! :-)
2023. jún. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Ne izgulj!!!! Mindenképp menj el a randira, nem veszthetsz semmit! :)
2023. jún. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Küldj neki videót akkor.
2023. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Menj el nyugodtan. Attól nem tartasz, hogy te leszel lesokkolva, ha meglátod a pasit? mert én már jártam így, örgebb, alacsonyabb, de kövérebb volt, mint modta, illetve mint a felrakott régi képeken.
2023. jún. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Így van 9#, majd a pasi eldönti, hogy tetszel-e neki, kérdező. Kicsit úgy is tekinthetsz magadra, mint egy "ajándékra", amit nem adsz akárkinek oda, úgyhogy arra készülj, hogy őt teszed mérlegre, mert neked meg arról kell döntened, hogy ő kell-e, ő jó-e. Semmivel sem érsz kevesebbet, mint más!


Ahogy a dal mondja:


"Ha még egyszer leány vónék

Bezzeg tudnám mi csinálnék

Megválogatnám a legényt,

mint piacon az új edényt

Megcsengetném, megpengetném

Ha rossz vóna fődhöz verném"


:-)

2023. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!