Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék ellazulni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék ellazulni, ha csúnyának érzem magam?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat használtam a mindenféle szépítő filtert, és lesz is egy randim, de a karantén alatt felhíztam 5 kilót, a hajam is lenőtt, elég rosszul nézek ki szerintem. Viszont nagyon megismerném az illetőt, de mi van, ha élőben kiábrándul belőlem? Egyszer már láttuk egymást munkaügyben élőben, beszélgettünk is, és minden oké volt. De most tényleg nem érzem jól magam, és félek, hogyha el sem fogok tudni lazulni, akkor a vonzalmat is elrontom.

Mit tanácsoltok?


2020. ápr. 15. 20:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szóval lehet a neten szebb vagyok filterekkel, mint élőben, és ha meglát, mi van ha kiábrándul?
2020. ápr. 15. 20:23
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk rakj fel magadról mindenféle fos filter nélküli képet??? Csak egy tipp... F4szért kell használni ezeket a szarokat, komolyan nem értem.
2020. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De holnap talizunk és most már nem érkeznék selfiezni :(
2020. ápr. 15. 20:30
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha csúnyának érzed magad, az nem azt jelenti, hogy valóban csúnya vagy, inkább azt, hogy nem vagy magabiztos és annak gondolod magad. Az 5 kiló plusz nem jelent semmit, van, akinek bejön, másnak nem. A lenőtt haj sem a szépségedből von le, esetleg igénytelennek gondolhatnak miatta. A filterek meg nem tudom, hogy jönnek ide, elvégre látott már élőben is. Mindenesetre ha filterezett képeket küldözgetsz valakinek, azzal jól átvered, olyan, mintha mondjuk egy 10 éve készült képet küldenél. Nyilván, mert nem úgy nézel ki, mint a képen.
2020. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell randizni a karantén alatt? Ezzel az indokkal simán kérhetted volna, hogy toljátok el a randit későbbre, amikor már normalizálódik a helyzet, addig meg lett volna időd rendbe szedni magad...hiszen ha jól érzed magad a bőrödben akkor automatikusan magabiztosabb is leszel.
2020. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most szerintem elég sokan küzdenek a lenőtt, hosszú hajjal és más problémákkal. Ami szerintem sokkal nagyobb gond, az az, hogy a filterekkel gyakorlatilag "hazudsz" önmagadról, az más kérdés, hogy ez az illető már látott téged személyesen. Ha egy hamis "valóságot" mutatsz be, ne csodálkozz azon, ha kiábrándulnak belőled.
2020. ápr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van. De annyira csúnyának érzem magam, hogy úgy érzem senki sem hívna el randizni...
2020. ápr. 15. 20:47
 8/11 A kérdező kommentje:
Sétálni megyünk egy olyan helyre, ahol nincsenek emberek.
2020. ápr. 15. 20:47
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez mennyiben jobb, mintha másról készült képeket küldözgetnél?
2020. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#7 ez benne van a pakliban. De gondold végig, jobb, ha hívnak, elmész, aztán látod/érzékeled a csalódást, a továbbiakban emiatt feszengsz kínosan, majd szembesülsz a ténnyel, hogy ez volt az első és utolsó találkozás, mert többet úgysem akar? Nekem ez sokkal rosszabb lenne, de te érzed, nem vagyunk egyformák.
2020. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!