Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívták de csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívták de csúnyának érzem magam?

Figyelt kérdés
Életembe először randira hívtak. Egy fiú leszolított a buszon és most randira hívott. De iszonyú csúnyának tartom magam félek hogy csak fogadott valakivel hogy elhívjon vagy valami...de úgy szeretnék már én is valakit magam mellé.Mit tegyek hogy szerezzek egy kis bátorságot? 20/L

2019. máj. 30. 17:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*hívtak
2019. máj. 30. 17:53
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Nemet mondtál neki? Ha igen, akkor gáz vagy.

Miből gondolod, hogy fogadásból csinálta? Miért gondolod ilyen hülyeségekre? Én az ilyen fogykosokat elküldeném a pic.sába...

2019. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem mondtam nemet de régen annyit bántottak általánosban hogy nem tudom elhinni hogy bárki is velem akar lenni úgy hogy nem szégyel. Ja és volt egyszer az az hogy fogadást kötöttek rám majd kinevettek.
2019. máj. 30. 18:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az illetőt nem ismered és egyből randira hívott (szó szerint), Akkor utasitsd el. Mondd meg neki hogy nem szeretnéd elsietni a dolgot, és csak sima ismerkedésben benne lennél!

Sajnálom, hogy ilyen az életed, de ne add fel, legyél bátor!

2019. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A fiúról tudsz mondani valamit? Tipikus nyomi gyerek vagy mi?
2019. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem nyomi de nem is az a páva gyerek
2019. máj. 30. 18:18
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Felnőtt ember ilyenekkel nem játszik, 20 éves vagy, menj bele!
2019. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy mondtad hogy nem nyomi, se páva, szóval biztos vagyok benne, hogy tetszel neki
2019. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Ne aggódj, csak tetszel neki, ha elhívott. Ne szégyenkezz, vállald fel magad. Menj el vele egy kávéra, beszélgess nyugodtan, ne éld bele magad semmibe, csak ismerkedj vele. Ne azon görcsölj,mi van ha nem vagy elég jó, hiszen lehet hogy kiderül, hogy ő nem elég jó neked. Minden lehet. Ne menj bele olyasmiba amit nem akarsz. Sok sikert!
2019. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Na menj el ! Végre egy átlagos (nyomi) srác is boldog lehet, meg persze magadtól se tagadd meg az örömet!
2019. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!