Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magukat csunyanak tarto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magukat csunyanak tarto emberek! Orultok hogy maszkot kell hordani, igy nem latjak az arcotokat es nem az alapjan itelkeznek?

Figyelt kérdés
Peldaul elmentek randizni es nem veszitek le a maszkot, merthat ugye nem is szabad levenni, igy a randi partner nem latja az arcotokat es a szemelyiseg alapjan itel.
2020. dec. 10. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Én örülök, nem kell sminkelnem magam, ami amúgy se dob rajtam kb semmit.
2020. dec. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolom képet lát rólad mielőtt randizni mentek.
2020. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen logikátlan, amit írsz, mert úgyis nagyon hamar látni fogja az arcodat.

Aki pedig így gondolkozik, annak a személyiségéről se képzelek sok jót.

2020. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A kep csalhat.

Photo shop, mas szogbol kesziti, stb

Nok kisminkelik magukat a kepeken.


Evekkel ezelott mikor randiztam masokkal akkor jartam ugy hogy kepen jol nezett ki a csaj de eloben mar nem. Szerencsere akkor nem volt maszk

2020. dec. 10. 11:32
 5/9 A kérdező kommentje:

Hamar? hat akkor latja ha csokra kerulne a sor vagy enni mentek valahova de most nem lehet ugyse beulni sehova,(tudtommal mert en nem elek Magyarorszagon)

Azt mondjak hogy legyen rajtad maszk ha olyannal talalkozol akivel nem elsz egy hazban.

2020. dec. 10. 11:34
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki olyan buta, hogy beveszi az ilyeneket meg is érdemli...
2020. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5

Én se Magyarországon élek, de hidd el, hamar lejön neki a dolog, bárhol élsz.

2020. dec. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Azert irtam hogy nem Magyarorszagon elek mert nem tudom pontosan milyen intezkedesek vannak. Tudtommal nem lehet beulni etterembe, kavezoba, tehat az nincs hogy leulsz enni es leveszitek a maszkot.

Nalunk be lehet ulni etterembe es sok helyen nem is szolnak ha maszk nelkul mesz be.


Csak kivancsisagbol kerdezem, en hazas vagyok ugyhogy a randizason mar tul vagyok.

2020. dec. 10. 11:54
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem örülök, mert kényelmetlen a maszk.

Nem járok randizni. (Egyébként én direkt nem photoshopolom a képeimet, és a sminket is minimálisra fogom a képeken. Nem akarom hogy csalódás legyen a randiból, mert rondább vagyok élőben. Inkább ne akarjon tőlem semmit a pasi eleve, minthogy a helyszínen sokkot kapjon.)

2020. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!