Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye a férfiak nem ítélkeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye a férfiak nem ítélkeznek úgy mint nők, amiért nem költök sokat magamra?

Figyelt kérdés

Nem veszek ruhát drága helyeken, csakis kínaiból és turkálóból öltözöm. Jobb ruháim vannak szerintem, mint a h&m, bershka és társaiból öltözködő tucatlányok többésének. A sminktermékeim a legolcsóbbak, az arckrémeim, tusfürdőim is, mégis szép és tiszta vagyok.

Bármikor megmondtam a többi nőnek, ha téma volt, hogy felesleges rongyrázásnak tartom a drága ruhákat és kozmetikumokat. A legtöbb ez után megvetett, szinte gyűlölt, mert hiába keni magára a drágábbat, nem szebb nálam. Próbált visszavágni, hogy látszik a szempillaspirálom, szemhéjpúderemnek már a rikító színes, bugyuta csomagolásán is, hogy gagyi vacak.


Ugye a férfiaknak inkább imponáló ez, mintsem hogy ilyen ellenségesen viselkedjenek velem?

Vannak sokkal fontosabb dolgok az életben, és igénytelen sem vagyok, a legtöbb mai kis hercegnőt taníthatnám inkább igényességre. Gusztustalan ez a fogyasztásra épülő, mindenkit lehúzó társadalom.


2017. okt. 15. 21:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%
Én nem ítéllek el, sőt...
2017. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, aki emiatt elítél.
2017. okt. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Én teljesen egyetértek veled, de annak mondjuk nem sok értelmét látom, hogy másokat miért konfrontálsz.


Sajnos az emberek olyanok mint a birkák. Tartozni akarnak valahova. Akik pedig képesek önálló értékrenddel létezni, azokat sokszor kiközösítik mert meg sem értik amit képvisel az illető.

A lényeg az, hogy hiába állsz ki a saját dolgaid mellett ne csodálkozz ha lenéznek miatta, viszont neked sem kellene őket, amiért olyanok amilyenek.


Nem mindenkinek adatik meg a tisztánlátás képessége.

2017. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak tesznek rá.

Bár a maguktól hanyatt eső nőket nem szeretik.

Miért akarod megmagyarázni más nőknek, hogy csak az a jó, amit te csinálsz? Nem a te pénzed költik.

Én is ritkán veszek ruhát, bár azt pont az általad lenézett boltokban (Reserved, H&M).

Sminkből sem a legolcsóbbat veszem, de a natúr sajátmárkásat (az összetevői számítanak, elvégre egész nap az arcomon van), ill kozmetikumokból is a középkategóriát.

Nekem érdekesmód még senki nem szólt be, mondjuk nem is tartanak leltárt a fürdőszobámban, honnan is tudnák?

A férfiaknak tetszem így is, ill a férjem szokta mondani, hogy mindig tetszett neki, a hétköznapi, letisztult megjelenésem.

2017. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, te is ugyanúgy ítélkezel felettük :)
2017. okt. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, s én sem ítéllek el, ha ez számít. Egy részét én is úgy csinálom a dolgoknak, ahogyan te.
2017. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem ítéllek el, de te keményen ítélkezel fölöttük.

Engem nem érdekel, hogy te mit kensz magadra, de ahhoz semmi közöd, hogy a saját pénzéből más mire költ.


22/N

2017. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A legrosszabb ***** válasza:
5%
Téged még nem ítélt el a többi nő? Na ami késik, nem múlik...
2017. okt. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
nem a ruha teszi az embert
2017. okt. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mindenki leszarja, milyen olcso cuccokat hasznalsz, csak te gondolod, hogy emiatt utalnak, hogy foghasd valamire az alaptalan felsobbrendusegi komplexusodat. A ferfiak pedig meg inkabb tesznek ra magasrol, az fogja felkelteni a figyelmuket, aki csinos, erdekes es nem valami ontelt, komplexusos liba.
2017. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!