Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye a férfiak nem ítélkeznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye a férfiak nem ítélkeznek úgy mint nők, amiért nem költök sokat magamra?

Figyelt kérdés

Nem veszek ruhát drága helyeken, csakis kínaiból és turkálóból öltözöm. Jobb ruháim vannak szerintem, mint a h&m, bershka és társaiból öltözködő tucatlányok többésének. A sminktermékeim a legolcsóbbak, az arckrémeim, tusfürdőim is, mégis szép és tiszta vagyok.

Bármikor megmondtam a többi nőnek, ha téma volt, hogy felesleges rongyrázásnak tartom a drága ruhákat és kozmetikumokat. A legtöbb ez után megvetett, szinte gyűlölt, mert hiába keni magára a drágábbat, nem szebb nálam. Próbált visszavágni, hogy látszik a szempillaspirálom, szemhéjpúderemnek már a rikító színes, bugyuta csomagolásán is, hogy gagyi vacak.


Ugye a férfiaknak inkább imponáló ez, mintsem hogy ilyen ellenségesen viselkedjenek velem?

Vannak sokkal fontosabb dolgok az életben, és igénytelen sem vagyok, a legtöbb mai kis hercegnőt taníthatnám inkább igényességre. Gusztustalan ez a fogyasztásra épülő, mindenkit lehúzó társadalom.


2017. okt. 15. 21:53
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nekik vannak komplexusaik, nem szívesen szembesülnek azzal, hogy nem lesznek szebbek a sok drága vacaktól, nem ér semmit. :D
2017. okt. 15. 22:36
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb férfi azt se tudja, hogy a Te krémed vagy az én Clinique-m között mi a különbség. Nekem csak az a lényeg, hogy nekem mi tetszik, mi vált be, számomra mi jelenti a minőséget.

Te is ellenségesen és lekezelően írsz másokról, miért lepődsz meg, ha Veled is ilyenek?

2017. okt. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"A legtöbb ez után megvetett, szinte gyűlölt, mert hiába keni magára a drágábbat, nem szebb nálam."


:DDDDD najólvanám

2017. okt. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
11# Az ilyenek mint te altalaban egy kepet sem mernek feltolteni a netre magukrol, pedig mindenki kivancsi lenne arra a gyonyoru szepsegedre ;) Kinai ruhat nem lattam meg, amirol ne sutott volna a gagyisag. A sminkeknel alairom, fontosabbak a skillek mint maga a termek. Mindenesetre egy olcso szar ezerszer jobban roncsolja a borod, plane kozmetikumokbol, mint a draga de termeszetes dolgok :)
2017. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna, én is megvagyok az olcsóbb dolgokkal
2017. okt. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Jó irányba nézel, testvérem. Hamarost utat is megtalálod. Büszkék vagyunk rád. Imádatunk veled örökké. Üdvözletünk.
2017. okt. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Veled értek egyet kérdező.
2017. okt. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egy h&m ruha nem annyival drágább, hogy használt, háda-szagú ruhákat hordjak. Ettől függetlenül nem ítélem el azt, aki így tesz. Te viszont magadat jobbnak tartod, rá akarod másra erőszakolni a nézeteidet és így semmivel sem leszel jobb, mint azok, akikra haragszol.

Drágább kozmetikumot pedig azért veszek, mert csak olyat vagyok hajlandó megvásárolni, amihez nem használtak állatkísérletet. Nekem ez megéri a plusz ráköltést.

2017. okt. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

te ettől különlegesnek tartod magadat?

engem nem érdekel te mivel vakolod magadat, ha vakolod nem jön be :D tök mind1, hogy 100 Ft vagy 5000 a vakolat ára :D


nekem a természetes szépség jön be és drága cuccokban is lehet igénytelen valaki és otthon varrt vagy épp használt ruhában is lehet valaki nagyon szép


az viszont nem tetszik, hogy te annyira el vagy másokkal foglalva, ugyanolyan vagy ilyen tekintetben mint azok a tucatlányok akiket leszólsz :D

eszed neked sincs több drága aranybogár :)

2017. okt. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!