Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ítélkeznek sokszor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélkeznek sokszor a férfiak, ha megtudják, hogy az exem arab?

Figyelt kérdés

Egyik nagymamája magyar, és itt nőtt fel, nem vallásos, és nem is szélhámos. Mégis, ha megtudják, akkor volt, aki képes volt több hónapos kapcsolat után valami furcsa indokkal kihátrálni másnap.

Meg látom az oldalon is, hogy sokan nagyon felhördülnek akkor, ha egy nő külföldi férfit választ...


2018. jan. 17. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Általánosságban azért, mert most a Viktátornak hála, rajta van az embereken az arabfrász. Még az lehet az oka éppen, hogy az arab pasi néhány esetben egy gazdag dubai sejket jelentett, aki főállásban qrogatta...és hát na...

Nem kell felfújni az ex-témát, elmúlt, kész. Lehetett arab, kínai, japán, vagy eszkimó is akár, a JELENben nem ez a lényeg.

2018. jan. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
"Meg látom az oldalon is, hogy sokan nagyon felhördülnek akkor, ha egy nő külföldi férfit választ.." Ja ezt én is észrevettem, de közben tolják a magyar nők még erre sem jók dumát. :D Meg hogy az ázsiai/orosz/stb (random sztereotíp) nők még tudják mi a nő feladata.
2018. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%

Bizonyos emberek mindig mindenbe belekötnek ilyen a természetük le kell sz.....


Én pl v 100X megkaptam h mér nem akarok okostelefont.

Te az arab témát más azt h meleg....

Kit érdekel !

2018. jan. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Zoli780806 ***** válasza:
22%
Nyilván azért, mert félreismertek.
2018. jan. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Barátnőmnek is arab származású az exe... Hát nagyon nem tetszik, inkább nem is gondolok rá.
2018. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
6-oska, még 10 év Viktátor, és Irán mennyország lesz hozzánk képest :)
2018. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
24%

Én is jártam így majdnem... Nagyon rám volt pörögve a lány (nem is volt közömbös számomra), de még időben megtudtam máshonnan, hogy kik lettek volna a lyuksógoraim.


Ha nőként nem érted ezt a kérdést, akkor gondolkozz azon, hogy például miért veti meg annyi nő azt a férfit aki volt már prostinál. Pedig az lehetett teljesen magyar nő is.

2018. jan. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

Engem teljesen hidegen hagy társkeresés során, hogy az ex milyen származású volt. Az érdekel, hogy milyen volt emberileg. Ha egy nőverő és ezt a lány eltűrte, akkor esélytelen, hogy időt pazaroljak rá.

Sok férfi szerintem azért akad ki, mert az esetek döntő többségében felszínes dolog miatt választanak külföldi partnert a nők. Egzotikum vagy pénz miatt. Összesen egy olyan férfit ismerek, aki külföldi lánnyal jött össze, de jó pár olyan lányt, aki külföldi sráccal. Erős többségüknél szemmel láthatóan domináltak az anyagiak is...

2018. jan. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
26%
Ez ugyanolyan,hogy futva menekülnék olyan pasitól akinek az exe fekete,c.gó,vagy ehhez hasonló kategória.
2018. jan. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Semmi köze az ilyenekhez. Nem primitív ember, nem mocskos, nem is vallásos, teljesen az itteni kultúra szerint él. 2 és fél évig voltam vele komoly kapcsolatban, és már 4 éve vége. Semmi érdek nem volt a kapcsolatban, egyszerűen egymásba szerettünk és kész. Ugyanolyan volt, mint egy magyar sráccal. Semmi párhuzam nincs a prostizással.
2018. jan. 18. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!