Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS. Mi legyen? , ,15L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Mi legyen? , ,15L

Figyelt kérdés

Szombaton volt az első , legeslegelső randim 1 fiúval....elég jól sikerült,elvoltunk nevetgéltünk,beszélgettünk..miután vége lett én busszal jöttem haza a közeli kisvárosból,a fiú felhívott hogy haza értem - e már és hogy este fönt leszek-e msnen..

este beszéltünk is,mondta hogy ilyennek képzelt stb.kérdeztem a következő találkozásról és mondta hogy majd megbeszéljük! de az egyik barátjának is mondta hogy fog még jönni ide az én városomba...szóval most akkor bejöhettem-e neki??? vagy szerintetek lesz folytatás?

azóta nem beszéltünk,tegnap fent volt msn-en de dolga volt és én elég hamar leléptem mert reggel kelnem kellett..ma fölhivtam de órája volt ezért nem is nagyon beszéltünk...szerintetek mi legyen hívjam fel este? vagy várjam meg míg ő hív???

de valószínű ha nem hív akkor nincs pénz a kártyáján és ezért.....


nem tudom mi legyen LÉGYSZI segítsetek,ha valamit nem lehet érteni kérdezzetek mert eléggé siettem...előre is köszi!(K)


2010. okt. 11. 17:18
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Hát remélem:P:) Héten vagy jövő héten megírom hogy mivan..... majd figyeld!!:D:D:D puszi
2010. okt. 11. 19:16
 22/30 anonim ***** válasza:

Vagy tudod mit? Ha írsz privit akkor megadom a neve és bejelölhetsz iwiw-en vagy pont fordítva. :)

Csak egy ötlet.

2010. okt. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
íRtam privit:)
2010. okt. 11. 19:37
 24/30 anonim ***** válasza:
naná bejössz neki, de előfordulhat h dolga van, de azt egy fiú sem szereti ha nyomulnak nagyona csajok és ráakaszkodnak, sztem ne hívd fel, maximum írj rá msn en, de várd eg míg ő hív fel ;) 17L
2010. okt. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Tegnap beszéltünk utoljára de akkor is max. 30percet és én írtam rá msn-en.Ő nem ír rám mostsem , pedig fent vagyok...szerintetek akkor most nem tetszettem neki? és nem akar semmit tőlem??? ne is reménykedjek???:((
2010. okt. 13. 21:16
 26/30 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de terhes vagy ^^
2010. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
mióta találkoztatok a telefonhíváson kívül keresett ő?
2010. okt. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Nem azóta nem keresett,akkor felhivott aztán 1x beszéltünk msn-en azóta semmi..
2010. okt. 13. 21:50
 29/30 anonim ***** válasza:

hátnemtudom... esteleg írj rá és kérdezd meg, hogy van-e valami baj vagy haragszik-e rád valami miatt. ez nálam általában bejött :D

de így elég furcsa. lehet, hogy kicsit elrontottál valamit :(

2010. okt. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...várok még 1-2napot és ha tényleg nem ír,vagy nem hív, akkor megkérdezem mi baja :S:S mert ez így nagyon gáz....nem tudom mit ronhtattam el mert tényleg magamat adtam és semmi rossz nem volt az egész randinkban jol elvoltunk stb.
2010. okt. 13. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!