Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS. Mi legyen? , ,15L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Mi legyen? , ,15L

Figyelt kérdés

Szombaton volt az első , legeslegelső randim 1 fiúval....elég jól sikerült,elvoltunk nevetgéltünk,beszélgettünk..miután vége lett én busszal jöttem haza a közeli kisvárosból,a fiú felhívott hogy haza értem - e már és hogy este fönt leszek-e msnen..

este beszéltünk is,mondta hogy ilyennek képzelt stb.kérdeztem a következő találkozásról és mondta hogy majd megbeszéljük! de az egyik barátjának is mondta hogy fog még jönni ide az én városomba...szóval most akkor bejöhettem-e neki??? vagy szerintetek lesz folytatás?

azóta nem beszéltünk,tegnap fent volt msn-en de dolga volt és én elég hamar leléptem mert reggel kelnem kellett..ma fölhivtam de órája volt ezért nem is nagyon beszéltünk...szerintetek mi legyen hívjam fel este? vagy várjam meg míg ő hív???

de valószínű ha nem hív akkor nincs pénz a kártyáján és ezért.....


nem tudom mi legyen LÉGYSZI segítsetek,ha valamit nem lehet érteni kérdezzetek mert eléggé siettem...előre is köszi!(K)


2010. okt. 11. 17:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

"a fiú felhívott hogy haza értem - e már és hogy este fönt leszek-e msnen.. "


figyelj kicsilány. ha ennyit törődik veled, akkor sínen vagy!!

2010. okt. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
17:21 okés köszi! de még elég kezdő vagyok ezen a téren ő az első úgymond "pasim"..
2010. okt. 11. 17:22
 3/30 anonim ***** válasza:
értem én, nem is oltottalak :) csak mondom hogy néha a kevesebb több, ne nyomulj rá mert meg fogja unni. hagyd hogy keressen ő.
2010. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Okés köszi mégegyszer!:)
2010. okt. 11. 17:24
 5/30 anonim ***** válasza:
Hát szerintem így először bejössz neki....de légy óvatos, ne hogy csak az ágyig akarjon veled menni...szóval előbb ismerde meg nagyon jól, sokat beszélgessetek, es ne engedd először nagyon nyomizni.. remélem segítettem :D
2010. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
hát megpróbálok oda figyelni rá..
2010. okt. 11. 17:27
 7/30 A kérdező kommentje:
hát megpróbálok oda figyelni rá..köszi
2010. okt. 11. 17:27
 8/30 anonim ***** válasza:
Na, most jön az, hogy vársz. Várd meg, amíg ő hív. Ne nyomulj! Fent lehetsz MSN-en, de ne írj rá.
2010. okt. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Hát sajnos éppp most irtam rá msn-en :D

de most utoljára a héten elfogok tűnni az életéből..:D

2010. okt. 11. 17:29
 10/30 A kérdező kommentje:
de felsem hozza a következő találkozást...ilyenkor mivan?????:S:S:S:|
2010. okt. 11. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!