Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS. Mi legyen? , ,15L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS. Mi legyen? , ,15L

Figyelt kérdés

Szombaton volt az első , legeslegelső randim 1 fiúval....elég jól sikerült,elvoltunk nevetgéltünk,beszélgettünk..miután vége lett én busszal jöttem haza a közeli kisvárosból,a fiú felhívott hogy haza értem - e már és hogy este fönt leszek-e msnen..

este beszéltünk is,mondta hogy ilyennek képzelt stb.kérdeztem a következő találkozásról és mondta hogy majd megbeszéljük! de az egyik barátjának is mondta hogy fog még jönni ide az én városomba...szóval most akkor bejöhettem-e neki??? vagy szerintetek lesz folytatás?

azóta nem beszéltünk,tegnap fent volt msn-en de dolga volt és én elég hamar leléptem mert reggel kelnem kellett..ma fölhivtam de órája volt ezért nem is nagyon beszéltünk...szerintetek mi legyen hívjam fel este? vagy várjam meg míg ő hív???

de valószínű ha nem hív akkor nincs pénz a kártyáján és ezért.....


nem tudom mi legyen LÉGYSZI segítsetek,ha valamit nem lehet érteni kérdezzetek mert eléggé siettem...előre is köszi!(K)


2010. okt. 11. 17:18
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Valaki adjon már valami tanácsot mitcsináljak ez után..jó ötlet hogy egész héten nem beszélnék vele? míg ő nem jelenkezik??
2010. okt. 11. 17:39
 12/30 anonim ***** válasza:
Hány éves a fiú?
2010. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
17
2010. okt. 11. 17:49
 14/30 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


Figyu a véleményem szerint ha most nem cseszed el akkor sínen van az egész.

Egy kapcsolatban (tudom még nem vagytok együtt de) kell egy kis szabad "idő" ami nem kettőtökről szól. Nekem sem tetszett volna az amikor a barátom még csak udvarolt nekem hogy, naponta töbször keresett volna. Légy idazi nő!

Tünj egy kicsit elérhetetlennek de ne úgy hogy közben megjátszod magad. Ha összejöttök akkor téged szeressen és ne azt a megjátszott oldaladat kedvelje. Mert akkor nem lesz hosszú a pályfutásotok. Kacérkodj vele!

DE A LEGFONTOSABB AZ HOGY CSAKIS KIZÁRÓLAG MAGADAT ADD!

Ha van kérdésed ezekkel kapcsolatban akkor írj.Elég bonyolult, tudom. :)

Sok sikert!


21/N

2010. okt. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Szia 18:01!

Igen,nem szeretném megjátszani magam és eddig sem tettem azt szeretném ha úgy szeretne belém ahogy vagyok..

De mégis mit tegyek ? Tűnjek el most egy időre? Mégis mennyi lenne a megfelelő idő??

Nem szeretnék utána futni,ezért nem tudom hogyhogy csináljam.kérlek segíts ...:((((

2010. okt. 11. 18:07
 16/30 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem teljessen tünnék el mert még azt hiszi hogy valami baj van hogy eltüntél. Nyugodtan menj fel MSN-re csak ne írj rá. Esetleg írhatsz ki személyes üzenetet. Pl.: Ha leszel (nem tom hogy hívják a srácot) mondjuk Tomi akkor nyugodtan írj. vagy Nyitot kérdéseket is kiírhatsz PL Vajon megtalálom a boldogságom? Hidd el tudni fogja hogy az üzenet neki szól. Ha egy suliba jártok akkor szünetekben direkt arra sétálsz vagy csak rámasolyogsz. Ha a jövő hétig nem keres akkor viszont valamit elrontottál.

Ne csinálj magadból bohócot mint a sok mostani tini ne akard görcsössen őt. Mert meg fogja érezni és akkor menekülni fog.

2010. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Okés értettem.hát nem egy suliba járunk.és még csak nem is egy városban lakunk kb. 20km van közöttünk...

Hát akkor úgy lesz hogy néha-néha föl megyek msn-re de nem írok rá...remélem ő fog magától jelentkezni mert nagyon tetszik nekem ez a fiú csak elég bizonytalan vagyok vele kapcsolatban..:|

2010. okt. 11. 18:28
 18/30 anonim ***** válasza:

Az a lényeg hogy neki keljen kicsit utánnad tepernie mert az a jobb ha meg kell hódítania. Az egójának is jót tesz ha összejöttök.

De azóta egyáltalán magától nem is írt rád vagy keresett volna?

Jajjjj és még egy jó tanács!


Ezt kérlek fogadd meg. Ha összejöttök akkor beszéljétek meg a problémáitokat, érzéseiteket. Mert annyira rosz látni hogy itt a gykorin van egy csomó lány vagy épp eglett nő és különféle praktikákat kér. Ne praktiázz/taktikázz a háta mögött hane beszéljetek aproblámákról, érzésekről.

Még ha most nem is jössz össze a sráccal a későbbiekben mindeképp hasznosíthatod.

Azért szeretném ám tudni hogy mi lesz ennek a kis románcnak a kimenetele! ;) :)

Mindenképp írd meg légyszi.

Üdv: Laura

2010. okt. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

De keresett magától is,magától vetette fel ezt a találkozzunk témát is...

Hát remélem sikerül összejönnünk nagyon szeretném,de azt pedig nem szeretném hogy könnyűvérű kis fruskának nézzen ezért inkább hagyom had teperjen ő...ha meg mégsem jönnénk össze nem dőlt össze a világ.

Majd megírom mi történt.De köszi a segíséget nagyon rendes és aranyos vagy.Puszi

2010. okt. 11. 18:54
 20/30 anonim ***** válasza:
EZ A BESZÉD!!! ;) Szerintem sikerülni fog! pusz pusz
2010. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!