Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

röviden elmondom a sztorit: Kezdek összejönni egy sráccal, mindig odajön hozzám, dumálunk, el akar kísérni stb...Nemrég elhívott moziba, vasárnap lesz a találka (úgye ez egy randi?, még ebben sem vagyok teljesen biztos). Na és szerintetek, hogy mutassam ki az érzéseimet, milyen jeleket adjak neki, hogy tudja, h én is belemennék a dologba (ő, azért elég rámenős)? Szerintetek az első randin, h fogadjam az ő "bókjait", hogyan célozgassak arra, h én is vonzódom hozzá??? És még valami: első csók, ölelés, hazakísérés meg ilyenek szóba jöhetnek, vagy ti mit gondoltok ezekről? Ja, és milyen témákat dobjak fel a randin, ti miről szoktatok dumálni (nagyjából már ismerem, szóval hobbi meg hasonlóak már nem igazán fog szóba jönni)? Igazán sztem összefoglalva az lenne a kérdésem, h hogyan flörtöljek vele? Hát remélem megértették, h mire lennák kíváncsi :).

Előre is köszönöm a válaszokat, remélem, h nem hülyeségből fogtok írni! 15/L :D


2010. okt. 11. 16:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem kell utalgatnod, az elég "utalás", hogy elmész vele. A beszélgetés témáját hagyd rá, vigye ő az estét, ha már ő kezdeményezte. Nem is baj, ha rejtélyes maradsz. A fizikai érintkezést későbbre hagynám.

21/L

2010. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!