Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jön össze bárki is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön össze bárki is egyetemista pasival?

Figyelt kérdés
Több barátnőm is csalódott bennük, igazából a nagy részük csóró, önbizalomhiányos és igénytelen, éretlen. Bulizni tudnak, amikor épp nincs vizsgájuk és ennyi. Szerintem 30 éves pasival már lehet tervezni, de az alatt férfiatlan a legtöbb és nem tud nyújtani semmit.
2023. máj. 23. 17:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%

Én 29 éves vagyok és a barátnőm 21 éves egyetemista. Nem értem miért nem lehet ezt is elfogadni. Ez nem azt jelenti, hogy akkor neked is muszáj idősebb férfiakkal ismerkedni. Csak azt jelenti elfogadod, hogy vannak korodbeli nők, akiknek az idősebb férfiak (IS) tetszenek. Ja meg a korosztály alapján válogatás sem egy kötelező dolog. Tetszhetnek képzeld egyszerre veled egykorú, vagy tíz évvel idősebb, vagy (ha majd elég idős leszel) tíz évvel fiatalabb pasik is. Mert nem a korukat nézed a nulladik másodpercben már, hanem a konkrét személyüket, mivel attól az emberek nem lesznek egyformák, hogy egykorúak. Tehát nem minden 30 éves egyforma, ahogy minden 20 éves sem.


(Ez az első válaszom ehhez a kérdéshez.)

2023. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

11

Ez oké, de a kérdező nem így tette fel a kérdést, hanem gusztustalan módon nyilatkozik a fiatal fiúkról, olyan szinten, hogy ilyen paraszttal két mondatot sem akarok váltani.

2023. máj. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
87%
Elég rossz troll vagy, nem valami hihető.
2023. máj. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom például azért, mert egyrészt 18-22 évesen a lányok, nők túlnyomó többsége nem családalapításra vágyik egy 30 körüli férfival, másrészt sokan eleve a saját korosztályukhoz vonzódnak, olyan közegben mozognak, ahol hasonló korúakkal van kapcsolatuk - főleg, ha még tanulnak.


Plusz a sikeres, talpraesett harmincas férfiak is voltak valaha huszonévesek. Van, akivel már a húszas éveiben is "lehet tervezni", van, akivel 30 vagy 40 felett sem.

2023. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
10%
14. Csak mert egy férfi 30 éves, miért akarna családot alapítani? Manapság nincs már ilyen elvárás, hogy kötelezően 30 évesen lesz gyereke az embereknek. Érdekes ha egy nőnél merül ez fel, az teljesen normálisnak számít, de ha egy 30 éves férfi együtt van egy 18-22 éves nővel, akkor ő már biztos gyereket akar. Nem. Mi is megbeszéltük a párommal, hogy kb. egy 5 év múlva tudunk elképzelni gyereket, amikor ő 25-26, én pedig 33-34 éves leszek.
2023. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
77%
Fogadjunk, hogy nem nő vagy, hanem egy az itteni incelek közül. Nagyon nehéz elhinnem, hogy erről egy nő kérdést írna ki, hiszen ő maga nyugodtan randizhat idősebb férfiakkal, ha éppen ehhez van kedve.
2023. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
A 15-ös vagyok. Legalább megmondhatná ilyenkor valaki, hogy miért lettem lepontozva. Mert leírtam, hogy egy 30 éves férfi nem feltétlenül akar gyereket most azonnal?
2023. máj. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
84%

Én egyetemistaként szinten egyetemistákkal ismerkedtem, velük forogtam egy körben.

Két éve ismertem meg a páromat, ő januárban allamvizsgazott, én most fogok.

Mindketten végig dolgoztunk az egyetem alatt, mert két éve együtt is elunk és tervezünk.

Szóval, miért is nem lehet egyetemistaval tervezni ? :D


24N

2023. máj. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
40%
Mert nem buták és korlátoltak, akik azt hiszik, hogy egy adott iskolatípusba kizárólag ugyanolyan emberek járnak.
2023. máj. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
77%
Én egy 31 éves egyetemista pasi vagyok. Mellette nyilván dolgozom is. Tessék én egyszerre vagyok egyetemista és mellé idősebb az átlagos egyetemistáknál.
2023. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!