Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jön össze bárki is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön össze bárki is egyetemista pasival?

Figyelt kérdés
Több barátnőm is csalódott bennük, igazából a nagy részük csóró, önbizalomhiányos és igénytelen, éretlen. Bulizni tudnak, amikor épp nincs vizsgájuk és ennyi. Szerintem 30 éves pasival már lehet tervezni, de az alatt férfiatlan a legtöbb és nem tud nyújtani semmit.
2023. máj. 23. 17:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%

Talán mert a 30 felettiekkel negatív tapasztalataik vannak.

Átverték, megcsalták őket stb. Lehet úgy vannak vele hogy könnyebb lenne az egyetemista pasival.


Nekem se jönnek amúgy be.

2023. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Szórakozni akarnak?
2023. máj. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%
Rátapintottam a lényegre. :D
2023. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Én akkor ismerkedtem egyetemista pasikkal, amikor én is egyetemista voltam.

Ja, hogy akkor kellett volna a rám nyáladzó 30-as pasikkal összejönni? Hát, szó sem lehetett róla. :D

Inkább jöttem össze egy nálam 2,5 évvel fiatalabb sráccal, akivel 10 éve együtt vagyok. Azóta FÉRFI lett, én pedig lányból NŐ lettem. Egymás mellett. :)

2023. máj. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Miért jön össze valaki egy férfival? Már több esetet hallottam, ahol rosszul alakult! (irónia bezárva)
2023. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Nálam egyetemista, kőzépiskolás srácok jöhetnek szóba. Ha harmincas, akkor már vele vagyok vagy 10 éve, és nagyon szeretem, de így ismerkedni kizárt.
2023. máj. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Mégis mire gondolsz? Az egyetemista, netán végzős gimis lányok mégis kivel jöjjenek össze? Harmincas lúzerekkel?

Mert gondolom egyetemistafiúkkal legnagyobb részt egyetemista (vagy hasonlo korú) lányok jönnek össze, nem pedig 30as, 40es nők. És normal esetben egy 20 éves lány sem vagyik 30as, főleg 40es pasira. Majd ha olyan korú lesz ő is.

2023. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

Aztán szerinted miért szingli az a 30+os pasi?:D Biztosan azért, mert olyan jól kezeli a párkapcsolatokat..


És most őszintén, egyetemista lányok kivel mással jöjjenek össze, mint egyetemista fiúkkal? Az emberek többsége korosztályán belül válogat.

Oké, neked bejönnek a 30as pasik, de.. hallottál már arról, hogy az emberek ízlése eltérő?


Vagy te 9. osztályosan középiskolában is 25 évesekkel jöttél össze?:D

2023. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Szánalmas, hogy töröltetted az igazságot. Ez nem változtat azon, hogy magára valamit adó lány nem jön össze 30-as faszival és egy huszonéves is lehet sikeres. A 30-ast max a pénzért pumpolja.
2023. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

"Szerintem 30 éves pasival már lehet tervezni"


Nem akarok 23 évesen 30 éves pasival tervezni.

Amúgy meg mit lehet vele tervezni? A fiatal is majd lediplomázik, elkezdünk dolgozni és építjük az életünket.

2023. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!