Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfinak akinek otthon ül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak akinek otthon ül a kitartott felesége a gyerekkel, nem vonzóbb egy vele egykorú független nő?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, kb 25 éves. Korán lett apuka, a felesége nem dolgozik, otthon ül a gyerekkel. De az apukának éjjel nappal dolgoznia kell, hogy eltartsa a családot, szinte nem is látja őket, nem tud pihenni.


A munkahelyen van egy vele egyidős nő, akivel ugye napi több órát tölt, és megtudja róla, hogy független, egyedül él, eltartja magát, autója van, stb. Tehát talpraesett és egyedül is teljesen megállja a helyét.


Nem lesz vonzóbb ilyenkor a férfi szemében ez a nő? Most tegyük félre azt, hogy szereti a feleségét, mert persze, hogy szereti nincs is azzal gond. De ilyenkor nem gondolhatja azt, hogy mint nő a másikkal mennyivel könnyebb lehet? És hogy bárcsak az ő párjával is várt volna és nem kéne halálra dolgoznia magát fiatalon mert családapa lett?


Értem én, hogy a család az szent, meg a gyerek boldogság blablabla aláírom. De őszintén, megfordulhat ilyen gondolat a fejében?


2023. máj. 11. 16:39
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
40%
A pasik azért szeretik az ónállo nőket mert bármikor ott lehet őket hagyni minden nyivákolás nélkul.
2023. máj. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
69%

30


Én se bírnék otthon maradni, szóval én bébiszittert fizettem közel 10 évig, mert a férjem szerette volna, ha semmi dolga a gyerekekkel, azt szerette volna, ha otthon maradok, mert jól keresett... De közben lediplomáztam, lett karrierem, imádom a munkámat, most 700-at keresek, annyit, mint ő IT szektorban, szóval a legjobb döntésem volt nem otthon maradni!

2023. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
87%
Én így vagyok a takarítással. Utálom. Inkább elmegyek pénzt keresni és fizetem a takarítónőt. Szerencsére a férjemnek sincsa ezzel gondja:D
2023. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
82%
27 évesen itthon ülök a gyerekkel akit mindketten akartunk és imádunk. Előtte is dolgoztam, és pár év múlva is fogok. Be is baszna ha a férjem azért tartana mást vonzóbbnak, mert én aktuálisan épp a babánkat nevelem. Mármint aki gyereket csinál, az gondolom számít erre. Apa meg nem csak úgy lesz az ember jó esetben, hanem tudatosan így dönt. Vállalva az ezzel járó terheket.
2023. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
33%

Ennek a kérdésnek mi értelme. Soha nem értettem. Fordítsuk már le, hogy egyértelmű legyen ez az E/3. személy. Te vagy a független nő aki azt gondolja, hogy a kollégád felesége nem csinál semmit otthon és biztos simán szeretői viszonyba kezdene veled a férj,mert hát te ott vagy kéznél neki, mivel egy helyen dolgoztok. Az csöppet se zavar igaz, hogy a felesége a közös gyereküket vagy gyerekeiket neveli, háztartást vezet és stb, de szerinted csak otthon ül?


Aki otthon van ugyanúgy dolgozik csak a társadalom gondolatvilágában otthonülőnek van titulálva.


Miért nem keresel független férfit?


Független vagy, de nem vagy elégé független,hogy független férfit keress férjes helyett. Ezen nem gondolkodtál még el? Nem nagyon szereted ezek alapján önmagadat se.

2023. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
39%

A másik tippem hogy te vagy a férj. De ja lehetnél feleség is, de a férj jellemzése, hogy korán lett apuka, és éjt nappallá téve dolgozik szerintem inkább a harmadik fél által bemutatott szövegezés vagy a férjé.


De amúgy írhatnánk azt is hogy mindegy ki vagy, de akkor sincs értelme ennek a kérdésnek, mert hogy ki mit gondol azt nem fogják ismeretlen emberek profin megmondani neked, azt csak az tudja akiről szó van, ergo lehet hogy nem is gondol semmi ilyesmit.

2023. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
81%
Ha már itt tartunk egy otthon ülő anyukának is lehet szomszédja akivel gyakrabban találkozik mint a férjével, ergo a feltételezésed vica verza értelmetlen.
2023. máj. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként bocs, de itt kinek mi köze hozza vagy egyébként bárhol, hogy bárki is miért otthon van és nem dolgozik? Ha ti szeretnetek, akkor dolgozzatok, más meg nem szeretne vagy nincs rászorulva, akkor nem dolgozik. Istenem, de szép lenne az élet, ha mindenki csak a saját életével foglalkozna…
2023. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
32%

29

És ha netán az orvos férj felszed valami másik nőt, akkor a feleség nézhet, hogy mihez kezdd magával, miután feláldozta az orvosi karrierjét, helyette mos, főz, takarít. Én biztos nem csinálnám.

2023. máj. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!