Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfinak akinek otthon ül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak akinek otthon ül a kitartott felesége a gyerekkel, nem vonzóbb egy vele egykorú független nő?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, kb 25 éves. Korán lett apuka, a felesége nem dolgozik, otthon ül a gyerekkel. De az apukának éjjel nappal dolgoznia kell, hogy eltartsa a családot, szinte nem is látja őket, nem tud pihenni.


A munkahelyen van egy vele egyidős nő, akivel ugye napi több órát tölt, és megtudja róla, hogy független, egyedül él, eltartja magát, autója van, stb. Tehát talpraesett és egyedül is teljesen megállja a helyét.


Nem lesz vonzóbb ilyenkor a férfi szemében ez a nő? Most tegyük félre azt, hogy szereti a feleségét, mert persze, hogy szereti nincs is azzal gond. De ilyenkor nem gondolhatja azt, hogy mint nő a másikkal mennyivel könnyebb lehet? És hogy bárcsak az ő párjával is várt volna és nem kéne halálra dolgoznia magát fiatalon mert családapa lett?


Értem én, hogy a család az szent, meg a gyerek boldogság blablabla aláírom. De őszintén, megfordulhat ilyen gondolat a fejében?


2023. máj. 11. 16:39
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
28%

"Aztán ha a dolgozo nő szülne ugyanott lenne minden ahol a partszakadt. Az is csak egy anya lenne. Értelmetlen a kérdés."


Miért kell szülnie?

2023. máj. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

#17 köszi ez egy nagyon jó válasz!


#18 tehát mindegy hogy ki vagyok lényeg hogy felháborító a kérdés ezért a k.... anyámat, 😃😃😃 igen lenézem őt néhány dologban, és fel is nézek rá néhány dologban... Van olyan komplex az ember, hogy több véleménye is legyen valakiről vagy valamiről, ami lehet egyszerre pozitív is és negatív is.


#19 nyilván, de szerintem sokat számít, hogy mikor. És nem életkorra gondolok, hanem élethelyzetre.

2023. máj. 11. 18:30
 23/39 anonim ***** válasza:
58%
Miért? A feleség nem állja meg egyedül a helyét? Kicsi gyereket nem lehet szegre akasztani. Dolgozni meg gyerek nélkül is kell.
2023. máj. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
89%

Egy független ember mindig... nem akarom azt mondani, hogy vonzóbb, talán irigylésre méltóbb? Úgy értem, aki nem csak párkapcsolati értelemben független, hanem nincs gyereke, nincs beteg nagymamája, vagy egy papagája, akit minden este 6-kor meg kell etetni, az szabad, és nem akarok nerd lenni, de a szabadságért Petőfi is feláldozta volna a szerelmet.


Ha független vagyok, most fogom magam, felhúzom a cipőm, felveszek egy kardit, és elmegyek... akárhova. Nem nagy dolgok, elmegyek sétálni, közben megeszek egy fagyit, veszek egy könyvet, leülök a parkban olvasni. Ha nem vagyok független, akkor magyarázkodni kell. Hova mész, mit csinálsz, miért. Én nem akarom, te sem akard. Fürdesd, etesd a gyereked, férjed.


A függetlenséghez tartozó nyugi az, ami vonzó.

2023. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
#24 teljesen egyetértek!
2023. máj. 11. 18:58
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Vannak pasik, akik úgy látják, mint te, mások nem. Mindenkinek más a fontos.
2023. máj. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
87%

Valakinek viszont jobb a parjával egy fagyi mint függetlenül.

Kinek mit jelent a szabadság.

2023. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
58%

Nő vagyok, férjezett. Én is sokszor meglepdöm, hogy sok férfinak megfelelnek ezek az otthon elücsörgő, nem dologóz nők. Természetesen nem a gyerek 2 éves koráig gondolom, hiszen addig teljesen természetes, hogy valamelyik fél (itthon általában az anya) otthon van a gyerekkel.

De mikor már a gyerek ovis, neadj isten iskolás, anyuka meg még mindig otthon ül, az szerintem igen is furcsa. És én sem értem, hogy hogy lehet felnézni egy olyan nőre, aki nem csinál kb semmit. Még ha rendben is tartja a lakást, meg naponta főz...iskolás gyerek mellett? Ez kitölti a napjait? Ráadásul sokszor értelmes, a szakmájukban kiváló férfiaknál is ezt látom, akikről azt gondolnám, hogy azért kicsit ambícizusabb nőre vágynak. A férjem osztja a véleményem, valószínűleg ezért is jövünk ki jól:D

2023. máj. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

28


Nekem az nem fura, hogy a férfinak jó, az szinte logikus. Leírom, mi van barátnőméknél:

férj adjunktus, havi 500-at ad a nőnek, mint konyhapénz, heti kétszer ügyel, egyéb napokon 5-kor indul reggel, este 6-ra van otthon kb. Ezalatt a nő reggel elvisz 2 gyereket suliba, a 3.-at oviba, hazamegy, megfőz, mos, takarít, délre megy a kicsiért, hazaviszi, ebédel, elaltatja, amíg alszik, elmegy a két iskolásért, majd a nagyobbat viszi angolra/focira (mindegyik nap van valami) a kisebb iskolással otthon készül, ha végez a nagy, elmennek érte mind, vásárol a 3 gyerekkel pár dolgot, este 7-re hazaér velük, apa akkor már fáradt, hozzá se lehet szólni, néha mesél a gyerekeknek, ha nem ügyel.

A nő is orvos! De feláldozta a karrierjét, mert a férje főorvos akar lenni. Szünetekben és nyáron sincs így gond, a férfi sose kell, hogy siessen, hogy beteg gyerekkel legyen otthon, hogy szülőire menjen, minden nap van meleg kaja, tiszta lakás, mindkét gyerek kitűnő tanuló és neki ezekkel semmi de semmi tennivalója nincs.

A kérdés nem az, hogy a férfinak miért éri meg...

2023. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
77%

29:


Tudod még talán 3 gyerekkel megértem, azokkal van elég munka. De mikor valakinek egy gyereke van, és az is iskolás? Az mi a tököt csinál otthon?


Egy ilyen nővel vajon miről lehet beszélgetni? El nem tudom képzelni:D


Egyébként azok a kollégáim, akiknek hasonlóan eltartott a feleségük, azok is általában azt mondják, hogy azért jó, hogy nem dolgozik az asszony, mert ők dolgoznak eleget, és ha a nő is dolgozna, alig lennének együtt.


Hét oké. Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja. Magam is orvos vagyok, nem szándékozom feláldozni a karrierem örökre.

Szeretnék gyereket, nyilván valameddig otthon is leszek vele, de biztos nem örök életre:D

2023. máj. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!