Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy férfinak akinek otthon ül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak akinek otthon ül a kitartott felesége a gyerekkel, nem vonzóbb egy vele egykorú független nő?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi, kb 25 éves. Korán lett apuka, a felesége nem dolgozik, otthon ül a gyerekkel. De az apukának éjjel nappal dolgoznia kell, hogy eltartsa a családot, szinte nem is látja őket, nem tud pihenni.


A munkahelyen van egy vele egyidős nő, akivel ugye napi több órát tölt, és megtudja róla, hogy független, egyedül él, eltartja magát, autója van, stb. Tehát talpraesett és egyedül is teljesen megállja a helyét.


Nem lesz vonzóbb ilyenkor a férfi szemében ez a nő? Most tegyük félre azt, hogy szereti a feleségét, mert persze, hogy szereti nincs is azzal gond. De ilyenkor nem gondolhatja azt, hogy mint nő a másikkal mennyivel könnyebb lehet? És hogy bárcsak az ő párjával is várt volna és nem kéne halálra dolgoznia magát fiatalon mert családapa lett?


Értem én, hogy a család az szent, meg a gyerek boldogság blablabla aláírom. De őszintén, megfordulhat ilyen gondolat a fejében?


2023. máj. 11. 16:39
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem simán lehet vonzóbb.
2023. máj. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
84%

Mérget vennék rá, hogy te a dolgozó nő vagy a történetben.

Nem tudom, másnál hogy van, nálunk a kapcsolatunk csak még mélyebb lett, ahogy terhes lettem, és bár addig is megbecsült a párom, utána összehasonlíthatatlanul jobban értékelt. Nem gondolta, hogy otthon ülök, mivel a közös gyermekünket neveltem, amíg a kolléganői vadidegenek, nem szülték meg a gyerekét, ezért úgy sem tudna nézni rájuk soha, mint rám. Sajnálatos, hogy emberek így vélekednek a gyerekneveléstől, ahogy te írtál. Undorító hozzáállás ez

2023. máj. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
69%
Otthon maradni egy kicsi gyerekkel nem egyszerű. Nem tudom, hány éves a gyerek, gondolom kicsi, mivel fiatalok vagytok, és a feleségnek nem volt munkahelye ahonnan elmehetett volna szülni, stb. Ez minden kapcsolatban így van, hogy az anya vagy az apa gyesre megy, és a másik van a gyerekkel. Attól még nem lesz a másik nő vonzóbb. Ezt a gyerekvállalással járó dolgot el kell fogadni, ha már úgy döntöttetek, hogy megtartjátok.
2023. máj. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Miért kell ennyire torokra menni? 😃 Egy egyszerű kérdést tettem fel, ki mondta, hogy én bárki is vagyok a történetben? Lehetnék akár én a feleség, én a kolléganő, de akár a férj is... Mit számít, nem rólam van szó...

Ha pedig magatokra veszitek arról nem tehetek, elméleti kérdés akart lenni de mindegy...

2023. máj. 11. 17:48
 15/39 anonim ***** válasza:
87%

A kérdező a dolgozó nő, ez eléggé lejön.

Szerintem ezt a családos férfit felejtsd el és keress egy egyedülállót

2023. máj. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Ha nagyon érdekel a sztori...


A legjobb barátnőm féltékeny a férjének a kolléganőjére (szerintem jogosan), és nekem panaszkodik és a 20. panaszkodás után (jómagam is független vagyok egyébként) le mertem neki írni, hogy lehet, hogy csak azért vonzódik hozzá mert ő ilyen szempontból másabb, és lehet a férfiaknak ez vonzó.


Kivertem a biztosítékot, talán örök harag is van, pedig én tényleg így gondolom. Csak erre szerettem volna véleményt kérni, senki nem vagyok a történetben.


Barátnőmék kislánya egyébként 7 éves, barátnőm pedig soha nem dolgozott egy percet sem az életében. A férje viszont reggeltől estig, mert el kell tartania a családot és nagyon szereti a kicsit. Barátnőm pedig annyira ráér, hogy mindenkire féltékenykedik, akivel a párja egyáltalán szóba áll. És elmondtam neki, hogy szerintem igenis egy férfinak vonzóak a független nők, én is ezt tapasztalom ismerkedésnél, és most le lettem hordva... Ettől függetlenül nem azt mondtam, hogy meg fogja csalni...

2023. máj. 11. 18:03
 17/39 anonim ***** válasza:
63%

A nő: gondoskodó, érzelmileg támogató, az otthon melegét nyújtó, stb. tulajdonságokkal vonzza a férfiak 90%-át. Ma már alakul egy trend, sok férfi keres karrierista, önállóan is sikeres, erős nőt (ezek férfi energiák) de ezek a férfiak nem vágynak családra. Ergo a törtébetben szereplő férfit otthon az ő igazi nője várja a közös gyermekükkel, tehát nem lesz vonzóbb neki egy önálló, erős nő. Legalábbis abban a formában, amilyenben az őt megszerezni akaró nő szeretné. :)

Az, ha a nő otthon van a gyerekkel, az két dolgot jelenthet: kicsi a gyerek, vagy így döntöttek, hogy a gyerekkel való teendőket a nő végezze el. Általában ez közös döntés. De ha lesz egy szerető a történetben, akkor hirtelen kizsákmányoló, lusta, semmirekellő lesz a nőből, aki csak otthon mereszti. Szerintem ha ilyen vonzó számodra egy gyerekkel otthon lenni, akkor keress egy partnert és vállalj gyereket! Majd meglátod, milyen szuper! *irónia*

2023. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
68%
Na, most olvastam el, amit közben írtál. Te nem vagy barátnő, süt rólad, hogy lenézed őt.
2023. máj. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
92%
Aztán ha a dolgozo nő szülne ugyanott lenne minden ahol a partszakadt. Az is csak egy anya lenne. Értelmetlen a kérdés.
2023. máj. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
70%

"A férfiak másként gondolkoznak, mást látnak mint a nők. Náluk ez amit írtál semmit nem jelent."


Ez elég ferde komment lett. Nincs puncis meg kukis gondolkozás, kicsit gondolkozzunk.

2023. máj. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!